Zaproszenie na warsztaty dla podmiotów korzystających ze środowiska

Zaproszenie na warsztaty dla podmiotów korzystających ze środowiska

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców otrzymał od Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Jacka Bogusławskiego zaproszenie dla przedsiębiorców do udziału wWARSZTATACH o następującej tematyce: 27 lutego 2024 r. od godz. 9.00 do godz. 12.00 - Opłaty za korzystanie ze środowiska 28 lutego 2024 r. od godz. 8.30 do godz. 11.30 - Sprawozdawczość z zakresu bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).


Warsztaty zostaną przeprowadzone w formie on-line poprzez platformę zoom. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty przeznaczone są dla lokalnych przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych, pracowników działów ochrony środowiska przedsiębiorstw oraz wszystkich innych podmiotów korzystających ze środowiska.Podczas warsztatów zostaną omówione najnowsze regulacje prawne w ww. zakresie. Przedmiotowa wiedza jest niezbędna do przestrzegania i prawidłowego wypełniania obowiązków sprawozdawczych z zakresu ochrony środowiska, będących w kompetencjach marszałka.
Ilość użytkowników jest ograniczona, decyduje kolejność dołączenia do spotkania.Linki będą aktywne na około 15 minut przed planowanymi spotkaniami.
Link do spotkania - Opłaty za korzystanie ze środowiska: https://zoom.us/webinar/register/WN_Z-GPtLIQS-iCKKNKntoiLg
Link do spotkania - Sprawozdawczość z zakresu bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO): https://zoom.us/webinar/register/WN_2Vxl8Q-aQ068gamfJBt7Ag
Zainteresowanych zapraszam do udziału.
Z poważaniem,
Paulina Szkiełkowska