W Hawełce w Pałacu Czeczotki odbyła się Gala XX Małopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych. Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej podczas uroczystości wręczył kilka branżowych wyróżnień. Statuetkę "Kogi" otrzymał znakomity cukiernik Stefan Przebindowski, medalami 600-lecia Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej uhonorowani zostali: Robert Sowa, Wiesław Zuzek i Robert Makłowicz. Okolicznościowy grawerton prezes Wiesław Jopek wręczył Jerzemu Sosnowskiemu.

czwartek, 07 marzec 2019 12:49

Podziękowanie z Gazety Krakowskiej

Na ręce prezesa Wiesława Jopka wpłynęło podziękowanie dla Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej za współudział w organizacji Mistrzostw Krakowa w jedzeniu pączków na czas.

Pobierz PDF

Mistrzem Krakowa w jedzeniu pączków na czas został Jerzy Zalewski. W pięć minut zjadł 9 pączków. Wśród VIP-ów i dziennikarzy najlepszym okazał się Maciej Olesik, manager ds. eventów w Hawełce w Pałacu Czeczotka, który najszybciej zjadł pięć pączków. Wystarczyły mu na to 4 min i 9 sek. Generalnie trzeba stwierdzić, że apetyt w narodzie osłabł, w ubiegłym roku triumfator uporał się z 11 pączkami.

piątek, 01 marzec 2019 12:09

Serowarnia Magdalenka - oferta

Pragnę przypomnieć i poinformować że oprócz stałej oferty którą jest głownie sprzedaż serów, zajmujemy się z ogromną przyjemnością i pasją worganizowaniu wszelakich rodzajów cateringów.
W załączniku przesyłam ogólną ofertę cateringową jak i serów stale dostępnych w naszej ofercie ,którą  dopasujemy jednorazowo do potrzeb jak i oczekiwań każdego klienta.
Jeżeli byli by Państwo zainteresowani naszą ofertą to proszę o kontakt.
Nasze produkty są bardzo wysokiej jakości, własnej produkcji, przy konkurencyjnych cenach!
Pozdrawiam
Magdalena Krężołek Ryszka
Serowarnia Magdalenka
fc/serowarniamagdalenka
tel. 734 424 440

Pobierz PDF

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum