czwartek, 22 czerwiec 2017 09:05

Szkolenie o ochronie danych osobowych w KKK

W siedzibie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej trwa szkolenie na temat Ochrony Danych Osobowych. Uczestniczą w nim 34 osoby.

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na gali finałowej 11. edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, która odbyła się 21 czerwca w sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory.
Podczas gali zostały wręczone statuetki z symbolicznym krakowskim obwarzankiem. W programie wydarzenia znalazły się także: wykład „Witamy w przyszłości – o nadchodzących trendach w gastronomii” Weroniki Lewandowskiej, stratega marketingowego oraz informacja o działalności grupy restauracyjnej Kraków Network, którą przedstawiła Paula Fanderowska, zastępca dyrektora ICE Kraków.

wtorek, 20 czerwiec 2017 12:55

Mecenas Dziecięcych Talentów

Zakończyła się piąta edycja projektu Mecenas Dzieciecych Talentów prowadzonego przez Gmina Miejską Kraków wraz z undacją Czas Dzieci. Krakowska Kongregacja Kupiecka od samego początku wspiera młodych, utalentowanych krakowian biorących udział w tym projekcie. Własnie otrzymaliśmy podziekowanie od prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego za zaangażowanie w realizacje tego projektu.

czwartek, 15 czerwiec 2017 15:23

Procesja Bożego Ciała

Tysiące wiernych przeszło w uroczystej procesji Bożego Ciała z Wawelu na Rynek Główny. - Wolna, suwerenna i sprawiedliwa Polska to Polska, która stoi na straży życia swoich dzieci. Wszystkich dzieci! - mówił podczas kazania metropolita krakowski Marek Jędraszewski. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentowała delegacja ze Zbigniewem Burdakiem, pełnomocnikiem Prezydium KKK ds. Oddziałów na czele.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum