Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp
AndrzejaTutajewskiego
Prezesa Podkrakowskiej Izby Gospodarczej i Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składają
Prezes, Rada, Członkowie
Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

Z przykrością informujemy, że Zawody w strzelectwie sportowym w Limanowej w dniu 01 października 2017 r. zostają odwołane.

Oto informacja ZUS: Od 1 stycznia 2018 r. - nowe zasady w opłacania składek do ZUS. Dotychczasowe konta w styczniu będą już zamknięte. Płatnik dostanie od nas jeden rachunek składkowy, na którym opłaci wszystkie składki.
Informacje o numerze rachunku składkowego płatnicy dostaną od nas listem poleconym w czwartym kwartale tego roku.  List dotrze do płatnika, jeżeli ZUS ma aktualny adres. Jeśli  dane są niepoprawne, jak najszybciej musi je skorygować  w placówce ZUS.
Więcej na ten temat w załączonej  informacji.

Szanowni Państwo, oto komunikat przekazany przez prezesa Wiesława Jopka:
Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zaprasza do udziału w Imaginarium Jana Kantego Pawluśkiewicza w ICE Kraków w dniu 07.10.2017 r. o godz. 19.00 (informacja w załączeniu). Jan Kanty Pawluśkiewicz obchodzi w tym roku 75. urodziny i 50. rocznicę rozpoczęcia kariery artystycznej, a to świetny pretekst do świętowania! Z tej okazji sam artysta i Krakowskie Biuro Festiwalowe zapraszają 7 października na jubileuszowy koncert.
Cena biletów: 60, 80 lub 100 zł, w zależności od miejsca (będą do nabycia w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości, pok. 11, I.p (Beata Ostrowska).
Prosimy o rezerwację biletów telefonicznie (12 421-52-51) lub e-mailem: 12 421-52-51 – do dnia 02.10.2017 r.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum