Podziękowanie za pomoc przy organizacji akcji spisowych

Podziękowanie za pomoc przy organizacji akcji spisowych

Pisze dyr. Tomasz Popiołek - Szanowni Państwo!


Zakończyliśmy Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Dzięki Państwa pomocy udało się przede wszystkim rozpropagować informacje o trwającej akcji spisowej, a także stworzyć punkty spisowe w głównych lokalizacjach Urzędu Miasta Krakowa oraz zorganizować kilkadziesiąt akcji plenerowych. Nasze działania pozwoliły spisać się ok. 21 tys. mieszkańców w czasie tych spotkań, a informacja o trwającym spisie powszechnym mogła dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.
Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość z Państwa strony, cierpliwość podczas organizowanych przez nas akcji oraz pomoc w realizacji coraz to nowszych pomysłów. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności związane ze spisem, które miały wpływ na realizowane przez Państwa zadania. Wiem, że niejednokrotnie stawialiście Państwo nasze prośby ponad codzienne obowiązki. To również dzięki Wam akcja spisowa została przeprowadzona sprawnie i zakończyła się pozytywnie.
Raz jeszcze dziękuję Państwu za wsparcie w popularyzacji spisu powszechnego.
Obecnie oczekujemy na oficjalne informacje o końcowej ilości mieszkańców Krakowa, którzy wzięli udział w Narodowym Spisie Powszechnym.
Z poważaniem,
Tomasz Popiołek
Dyrektor Wydziału
WYDZIAŁ SPRAW ADMINISTRACYJNYCH


Drukuj