Prośba o wypełnienie ankiet skierowaneych do przedsiębiorców

Prośba o wypełnienie ankiet skierowaneych do przedsiębiorców

Katarzyna Wysocka, dyrektor Wydziału WYDZIAŁ DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACJI napisała:

 

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców zmagających się z negatywnymi skutkami gospodarczymi i chcąc poznać ich stanowiska odnośnie wpływu stanu epidemii na prowadzone działalności gospodarcze w obszarze wszystkich sektorów, zachęcam Państwa do wypełnienie dwóch ankiet.
Są to narzędzia mające na celu pomóc Miastu w poznaniu i zrozumieniu aktualnych potrzeb przedstawicieli krakowskiego biznesu.
Pierwszym z nich jest ankieta "Wpływ stanu epidemii na krakowskie firmy" w ramach której Miasto dąży do poznania informacji o bezpośrednim wpływie wprowadzonego stanu epidemii na prowadzenie działalności gospodarczej oraz jakiego wsparcia ze strony Miasta na chwilę obecną uważają Państwo za najbardziej pomocne. Ankietę znajdą Państwo pod adresem:
https://survey123.arcgis.com/share/b220cef00ab44457a63621e144475a4d

Miasto Kraków podjęło również działania mające na celu wsparcie małych, lokalnych przedsiębiorców dla których wprowadzone aktualnie restrykcje stanowią utratę niemalże większości dochodów z dnia na dzień. Z myślą o najsłabszych, acz najliczniejszych graczach krakowskiej gospodarki zachęcamy do wzięcia udziału i aktywnego promowania idei utworzenia przez Miasto interaktywnej mapy krakowskich lokalnych przedsiębiorców "Jestem AKTYWNY". W celu utworzenia mapy utworzyliśmy ankietę w której lokalni przedsiębiorcy będą mogli w szybki, łatwy i intuicyjny sposób opisać prowadzoną przez siebie działalność, która finalnie znajdzie się na interaktywnej mapie.
Ankietę znajdą Państwo pod adresem: https://survey123.arcgis.com/share/decccc5d2eec4241a232a33c379a471e>
Zachęcam do udziału w ankietach oraz w ich aktywnej promocji i dystrybucji, co pomoże Miastu na opracowanie szerszych koncepcji strategicznych mających na celu wsparcie krakowskich przedsiębiorców.Drukuj