Konsultacje 19.10 - prośba o mobilizację

Konsultacje 19.10 - prośba o mobilizację

Szanowni Państwo. Dotychczas odbyły się dwa ogólnomiejskie spotkania w formule warsztatów konsultacyjnych, jakkolwiek będziemy oceniać ich formułę, to naprawdę są one dla nas niepowtarzalną szansą wpływu na miasto, na decyzje dot.zagospodarowania przestrzennego naszej lokalizacji i dalszego umożliwienia nam prowadzenia tu działalności gospodarczej.

Dlaczego? Bo zainteresowanie mieszkańców jest jak na razie nikłe. Widać to było zwłaszcza na drugim spotkaniu na stadionie Wisły kiedy byliśmy w stanie wpłynąć na przebieg warsztatów i ostateczne ustalenia. Bardzo dziękuję firmie Miki która na to właśnie spotkanie wystawiła liczną reprezentację.
Dlatego tak ważne jest by jeszcze podjąć trud obecności tym razem na warsztatach które odbędą się w najbliższy czwartek 19 października 2023 r. w godz. 17.00-20.00 w ARTZonie (Ośrodek Kultury C.K. Norwida) os. Górali 4. Jeszcze raz proszę Was i Waszych pracowników o podjęcie tego wysiłku, potrzeba nam w sumie o 20-30 osób. Wierzę, że na spotkanie uda się dotrzeć reprezentantom pozostałych firm, które na dotychczasowych spotkaniach nie były obecne. To inwestycja w postaci poświęcenia trzech popołudniowych godzin, ale - jeślibyśmy znów byli w stanie zdominować grupę - ten czas może dać nam silną pozycję w rozgrywce o przyszłość naszej działalności gospodarczej w tej lokalizacji!
Sam przyprowadzę kilka osób z KZNu a także najpewniej kilku mieszkańców Bieżanowa/Prokocimia.
Wiecej:

https://www.fundacjarybitwy.pl