Zapraszamy na szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce"

Zapraszamy na szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce"

Serdecznie zapraszamy Państwa oraz pracowników Państwa firm na szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce", 12 października br., w siedzibie naszego biura, na ul. Brackiej 10.


Szkolenie zostało stworzone specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw turystycznych, które pragną wdrożyć zrównoważone praktyki w swoich działaniach.
Wydarzenie poprowadzi Anula Galewska - współzałożyciel i dyrektor Travindy, organizacji od ponad 10 lat zajmującej się doradztwem i szkoleniami z zakresu turystyki zrównoważonej.
Ekspertka pomaga wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju firmom i destynacjom turystycznym z Europy i Azji.
Współpracowała m.in. z TUI, TripAdvisor, Hilton, National Geographic, Turismo Portugal oraz z Polską Organizacją Turystyczną.
Jest akredytowanym trenerem Światowej Rady Turystyki Zrównoważonej i certyfikowanym specjalistą ds. raportowania zrównoważonego GRI (Global Reporting Initiative).
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; wpisując w tytule maila: Zgłoszenie - Szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce".
Szczegółowy program szkolenia w załączeniu.
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej na ulicy Brackiej 10. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Turystyka zrównoważona w praktyce

Szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce" zostało stworzony specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw turystycznych, które pragną wdrożyć zrównoważone praktyki w swoich działaniach, tak aby zwiększyć efektywność operacyjną i zyskać zaufanie klientów. Podczas szkolenia skupimy się na omówieniu kluczowych aspektów związanych z turystyką zrównoważoną, które są nie tylko istotne dla ochrony środowiska i rozwoju regionalnego, ale również dla sukcesu i przyszłości biznesu turystycznego.

Szkolenie "Turystyka zrównoważona w praktyce" to doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju w branży turystycznej i poznać praktyczne narzędzia do wdrażania ekologicznych i społecznie odpowiedzialnych praktyk w swoim biznesie.

Program szkolenia

9:00 - 9:30 - Rejestracja + kawa

9:30 - 11:00 Wprowadzenie do turystyki zrównoważonej
- Problemy i wpływ turystyki na środowisko naturalne, ludzi i kulturę
- Definicja i kluczowe cechy turystyki zrównoważonej i koncepcje pokrewne
- Korzyści związane z wdrażaniem zasad turystyki zrównoważonej
- Trendy w turystyce i zapotrzebowanie na zrównoważone podejście

11:00 - 11:30 - Wprowadzenie do zarządzania turystyką zrównoważoną
- Globalne kryteria turystyki zrównoważonej
- Turystyka w biznesie

11:30 - 12:00 - Przerwa

12:00 - 13:30 Praktyczne rozwiązania i przykłady dobrych praktyk (cz. I)
Zarządzanie ekologiczne
Odpowiedzialność społeczne biznesu
Ochrona dziedzictwa kulturowego

13:30 - 14:30 - Lunch

14:30 - 15:30 Praktyczne rozwiązania i przykłady dobrych praktyk (cz. I)
Zarządzanie turystyką zrównoważoną
Wykorzystanie elementów turystyki zrównoważonej w promocji i sprzedaży
- Certyfikacja turystyki zrównoważonej

15:30 - 16:00 - Podsumowanie i pytania

 

O trenerze

Anula Galewska - Współzałożyciel i Dyrektor Travindy, organizacji od ponad 10 lat zajmującej się doradztwem i szkoleniami w zakresie turystyki zrównoważonej. Anula pomaga wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju firmom i destynacjom turystycznym z Europy i Azji; współpracowała m.in. z Intrepid Group, TUI, TripAdvisor, Hilton, Forum Anders Reisen, National Geographic, Turismo Portugal oraz z Polską Organizacją Turystyczną. Anula jest akredytowanym trenerem Światowej Rady Turystyki Zrównoważonej i certyfikowanym specjalistą ds. raportowania zrównoważonego GRI. Posiada tytuł magistra Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego oraz magistra. ds. Zarządzania turystyką zrównoważoną Uniwersytetu Leeds Beckett z Wielkiej Brytanii.