wtorek, 14 luty 2017 12:29

Walentynki w KKK

Walentynki w Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w Sekcji Gastronomiczno-Turystyczna kierowanej przez Zbigniewa Kurleto.

niedziela, 12 luty 2017 10:12

Piaf w ICE Kraków

Prezes Wiesław Jopek z wieloma innymi członkami Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej uczestniczyli w sobotnim koncercie charytatywnym w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Aktorzy z Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze, zaprezentowali piękne widowisko o francuskiej piosenkarce Edith Piaf.

Ryszard Kulma, prezes Oddziału limanowskiego pisze: Szanowni Państwo
Z przyjemnością pragnę poinformować, że w dniach 6 – 9 lipca 2017 r. organizujemy wyjazd na Mazury. W programie; 3 noclegi, 4 śniadania, 4 obiady, 3 kolacje, rejs statkiem po jeziorze Śniardwy, stateczkiem po jeziorze Czos w Mrągowie, spływ kajakiem po Krutyni /dla chętnych/, zwiedzanie Świętej Lipki, Mikołajek i Mrągowa oraz udział  w KABARETONIE.

Oto materiał umieszczony w Magicznym Krakowie. Jest istotny, dlatego zamieszczamy na stronie z apelem o przeczytanie.

Park Kulturowy Stare Miasto był pierwszym w Polsce parkiem kulturowym obejmującym tak duży obszar „żywego” miasta. Twórcy uchwały o utworzeniu Parku mieli od początku świadomość, że wobec zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości, będzie konieczny również okresowy przegląd wprowadzonych rozwiązań i, w razie potrzeby, ich odpowiednia zmiana. Stąd też toczące się obecnie prace nad nowelizacją funkcjonującej od ponad sześciu lat uchwały.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum