Ryszard Kulma, prezes Oddziału limanowskiego pisze: Szanowni Państwo
Z przyjemnością pragnę poinformować, że w dniach 6 – 9 lipca 2017 r. organizujemy wyjazd na Mazury. W programie; 3 noclegi, 4 śniadania, 4 obiady, 3 kolacje, rejs statkiem po jeziorze Śniardwy, stateczkiem po jeziorze Czos w Mrągowie, spływ kajakiem po Krutyni /dla chętnych/, zwiedzanie Świętej Lipki, Mikołajek i Mrągowa oraz udział  w KABARETONIE.

Oto materiał umieszczony w Magicznym Krakowie. Jest istotny, dlatego zamieszczamy na stronie z apelem o przeczytanie.

Park Kulturowy Stare Miasto był pierwszym w Polsce parkiem kulturowym obejmującym tak duży obszar „żywego” miasta. Twórcy uchwały o utworzeniu Parku mieli od początku świadomość, że wobec zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości, będzie konieczny również okresowy przegląd wprowadzonych rozwiązań i, w razie potrzeby, ich odpowiednia zmiana. Stąd też toczące się obecnie prace nad nowelizacją funkcjonującej od ponad sześciu lat uchwały.

czwartek, 09 luty 2017 16:05

Informacja z ZUS

Ukazał się najnowszy numer magazynu informacyjnego "ZUS dla Biznesu".

Pobierz PDF

Oddział Terenowy Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w Proszowicach i ZIELONONÓŻKA Stowarzyszenie Proszowickich Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza organizują w dniach 22-23 kwietnia wycieczkę do Wrocławia. Koszt 345 zł od osoby. Zgłoszenia na wycieczkę tylko do 24 lutego, przy zgłoszeniu należy podać datę urodzenia (konieczna do ubezpieczenia). Zgłoszenia w sekretariacie KKK, ul. Garbarska 14.

Pobierz plik PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum