środa, 21 grudzień 2016 13:22

KRAKÓW SOLIDARNY Z BERLINEM (galeria)

Kraków  jest  solidarny z rodzinami ofiar i poszkodowanych – TAURON  Arena Kraków i kładka im. o. Bernatka rozbłysną w barwach flagi niemieckiej.

Flaga z kirem została także wywieszona przed wejściem do Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wyśle list z kondolencjami do ambasadora i konsula Niemiec w Polsce.

Z Berlinem solidaryzują się również kupcy z Targów Bożonarodzeniowych w Krakowie a także członkowie i kierownictwo Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

środa, 21 grudzień 2016 13:20

Targi Bożonarodzeniowe do 8 stycznia

Targi Bożonarodzeniowe na Rynku Głównym w Krakowie trwają do niedzieli 8 stycznia

środa, 21 grudzień 2016 13:18

Zaproszenie na bal karnawałowy

Krakowska Kongregacja Kupiecka jest współorganizatorem dorocznego Balu Kół Gospodarczych Krakowa.

Odbędzie się 28 stycznia w restauracji Hawełka. Zainteresowani powinni dokonać rezerwacji miejsc do 5 stycznia.
W przypadku środowiska kupieckiego można to uczynić zgłaszając się do sekretariatu KKK.

środa, 21 grudzień 2016 13:09

Kolęda w Nowej Hucie

Kiermasz, koncerty, występy grup tanecznych oraz tradycyjne przedstawienie jasełkowe to tylko niektóre z atrakcji zachęcających do odwiedzenia nowohuckiego i podgórskiego kiermaszu bożonarodzeniowego.


Kolędowanie w Nowej Hucie, które trwać będzie do 23 grudnia rozpoczął koncert zespołu folkowego Krzikopa, wykonującego znane ludowe pieśni w nowych aranżacjach. W kolejnych dniach na scenie zobaczyliśmy znanych krakowskich artystów, m.in.: Joannę Słowińską i Agnieszkę Chrzanowską (niedziela, 18 grudnia), Basię Stępniak-Wilk (poniedziałek, 19 grudnia). Przed nami występ Magdaleny Bożyk (czwartek, 22 grudnia).


Kolęda w Nowej Hucie to nie tylko koncerty. Oprócz wspomnianego kiermaszu bożonarodzeniowego, w którym prezentują się wystawcy wyrobów rękodzielniczych i tradycyjnych, możemy podziwiać również przedstawienia jasełkowe czy występy taneczne grup dziecięcych z krakowskich szkół. Kolędowanie zakończą występy Andrzeja Rybińskiego oraz Władysława Grochota (23 grudnia, godzina 18.30).

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum