piątek, 23 czerwiec 2017 19:27

Rada KKK i 30-lecie firmy Artim

W piątek 23 czerwca w siedzibie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej obradowała Rada KKK. W drugiej części spotkania odbyła się uroczystość z okazji 30-lecia firmy Artim, członka Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

czwartek, 22 czerwiec 2017 09:05

Szkolenie o ochronie danych osobowych w KKK

W siedzibie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej trwa szkolenie na temat Ochrony Danych Osobowych. Uczestniczą w nim 34 osoby.

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na gali finałowej 11. edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, która odbyła się 21 czerwca w sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory.
Podczas gali zostały wręczone statuetki z symbolicznym krakowskim obwarzankiem. W programie wydarzenia znalazły się także: wykład „Witamy w przyszłości – o nadchodzących trendach w gastronomii” Weroniki Lewandowskiej, stratega marketingowego oraz informacja o działalności grupy restauracyjnej Kraków Network, którą przedstawiła Paula Fanderowska, zastępca dyrektora ICE Kraków.

wtorek, 20 czerwiec 2017 12:55

Mecenas Dziecięcych Talentów

Zakończyła się piąta edycja projektu Mecenas Dzieciecych Talentów prowadzonego przez Gmina Miejską Kraków wraz z undacją Czas Dzieci. Krakowska Kongregacja Kupiecka od samego początku wspiera młodych, utalentowanych krakowian biorących udział w tym projekcie. Własnie otrzymaliśmy podziekowanie od prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego za zaangażowanie w realizacje tego projektu.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

XXVII Edycja Konkursu „Teraz Polska”

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum