piątek, 25 styczeń 2019 20:14

Noworoczne spotkanie kupców w Proszowicach

Noworoczne spotkanie proszowickiego środowiska kupieckiego odbyło się w czwartek 24 stycznia 2019 r. Prezes Oddziału Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w Proszowicach Tadeusz Bujakowski serdecznie witał wszystkich przybyłych, szczególnie ciepło burmistrza Proszowic Grzegorza Cichego, proboszcza miejscowej parafii ks. Jana Zwierzchowskiego i prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesława Jopka.

Spotkanie przerodziło się w forum dyskusyjne o Proszowicach. Burmistrz opowiadał o planach inwestycyjnych, zachęcał kupców i przedsiębiorców do włączania się prac mających na celu rozwój gospodarczy miasta i gminy. Ks. Zwierzchowski przedstawił palny remontu kaplicy św. Trójcy w Proszowicach.

Od 25 stycznia 2019 r. przestaje obowiązywać stara wersja programu Płatnik (10.01.001), tym samym zostaje ona przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych zablokowana do użytku.

Od 26 stycznia 2019 obowiązywać będzie tylko Płatnik w wersji 10.02.002, którego przedsiębiorcy muszą samodzielnie pobrać. Konieczność samodzielnego pobrania nowej wersji oprogramowania wynika ze znacznej ilości wprowadzonych zmian, w tym szerszego zakresu przekazywanych do ZUS danych w związku z wejściem w życie przepisów o skróceniu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej.

Samodzielne pobieranie nowego oprogramowania rozłoży w czasie ruch klientów na serwerach ZUS, co ułatwi sprawne pobieranie oprogramowania.

Po pobraniu nowej wersji programu Płatnik kolejne zmiany nastąpią w ramach autoaktualizacji.

Więcej informacji o nowym Płatniku na stronie www.zus.pl.

czwartek, 24 styczeń 2019 12:37

Zaproszenie na bal charytatywny w Skawinie

Podkrakowska Izba Gospodarcza w Skawinie organizuje 9 lutego 2019 r. w OKR "Gubałówka" XIII Charytatywny Bal Karnawałowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, członek grupy PFR (Polski Fundusz Rozwoju) przesyła dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na Państwa terenie zaproszenie do udziału w pierwszym w Polsce programie szkoleniowo-doradczym w obszarze innowacyjności pn. „Akademia Menadżera Innowacji” (AMI).
W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie informacji nt. Akademii Menadżera Innowacji przedsiębiorstwom prowadzącym działalność gospodarczą na Państwa terenie.
Poniżej zaproszenie dla przedsiębiorców oraz podstawowe informacje nt. programu AMI.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum