Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na gali finałowej 11. edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, która odbyła się 21 czerwca w sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory.
Podczas gali zostały wręczone statuetki z symbolicznym krakowskim obwarzankiem. W programie wydarzenia znalazły się także: wykład „Witamy w przyszłości – o nadchodzących trendach w gastronomii” Weroniki Lewandowskiej, stratega marketingowego oraz informacja o działalności grupy restauracyjnej Kraków Network, którą przedstawiła Paula Fanderowska, zastępca dyrektora ICE Kraków.

wtorek, 20 czerwiec 2017 12:55

Mecenas Dziecięcych Talentów

Zakończyła się piąta edycja projektu Mecenas Dzieciecych Talentów prowadzonego przez Gmina Miejską Kraków wraz z undacją Czas Dzieci. Krakowska Kongregacja Kupiecka od samego początku wspiera młodych, utalentowanych krakowian biorących udział w tym projekcie. Własnie otrzymaliśmy podziekowanie od prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego za zaangażowanie w realizacje tego projektu.

czwartek, 15 czerwiec 2017 15:23

Procesja Bożego Ciała

Tysiące wiernych przeszło w uroczystej procesji Bożego Ciała z Wawelu na Rynek Główny. - Wolna, suwerenna i sprawiedliwa Polska to Polska, która stoi na straży życia swoich dzieci. Wszystkich dzieci! - mówił podczas kazania metropolita krakowski Marek Jędraszewski. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentowała delegacja ze Zbigniewem Burdakiem, pełnomocnikiem Prezydium KKK ds. Oddziałów na czele.

środa, 14 czerwiec 2017 09:52

Pilne! Wycieczka do Lwowa

Witam!   Jedziemy do Lwowa na cały dzień pozwiedzać i odpocząć w najbliższą sobotę tj. 17.06.2017r.. wyjazd 6 rano.  Przejazd busem w obydwie strony, przewodnik i ubezpieczenie.  Cena 90 zł, osoby chętne proszę pisać na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dzwonić 600349175. Zapisy trwają do czwartku do 16 godziny.   ps. szkoda siedzieć w domu.  

Pozdrawiam  Maciej Dębicki  Wiceprezes PKK

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum