Zbigniew Wolfram, przedsiębiorca został w sobotę intronizowany na krakowskiego króla kurkowego. Jego marszałkami zostali Jan Adam Księżyk i Andrzej Hojda. W mszy świętej odprawionej w bazylice mariackiej przez ks. bp. Wiesława Śpiewaka w asyście min. księży infułatów Jerzego Bryły, Stanisława Jeża i Dariusza Rasia uczestniczyło wielu gości w tym Małgorzata Wassermann, poseł na Sejm RP. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek. Był też kupiecki poczet sztandarowy.

Myślisz o emeryturze, chcesz złożyć wniosek. Czerwiec to nie najlepszy miesiąc. Zaczekaj do lipca a wysokość Twojej emerytury będzie sporo wyższa.

wtorek, 05 czerwiec 2018 12:11

Turystyczna oferta Oddziału KKK w Limanowej

Prezes Ryszard Kulma postanowił wykorzystać przedwakacyjny czas i zaproponował dla członków i sympatyków KKK kilka wspólnych wyjazdów. Szczegóły poniżej:

Trzy organizacje samorządu gospodarczego w Krakowie skrzyknęły się i w "Zakątku KKK" przy ul. Tetmajera (stawy rybne) urządziły piknik integracyjny. Bawili się więc członkowie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej i Stowarzyszenia Krak-Business". Kapryśna pogoda nie pozwalała w pełni docenić uroków tego miejsca. To leżąca w granicach miasta oaza zieleni i kilkoma wielkimi stawami rybnymi. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentowali m.in. prezes Wiesław Jopek z zastępcą Jerzym Kotalą i sekretarzem Rady Romanem Gawrysiakiem. Był też Bogdan Baranek, prezes Oddziału w Brzesku.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum