Prezes Wiesław Jopek oraz sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką na spotkaniu wielkanocnym w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie otwierając przedświąteczne spotkanie rzemieślników i ich gości w zabytkowej sali Cechu Rzemiosł Spożywczych "Na Kotłowem" w swoim przemówieniu powitalnym nawiązał świąt Wielkiej Nocy. - To święta szczególne - powiedział Janusz Kowalski, święta nadziei. Bo jest i ukrzyżowanie i śmierć i zmartwychwstanie. To daje nadzieje, że wszystko się odradza i choć trudno sobie to wyobrazić dziś, to jednak pozostaje nadzieja, że rzemiosło polskie też się odrodzi.

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:35

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze KKK

W dniu 6 maja 2019 r. o godz. 16 w sali konferencyjnej wnaszej siedzibie przy ul. Garbardkiej 14 rozpocznie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze.

Pobierz PDF

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:10

Informacja o Targach Wielkanocnych

W dniach 11 - 22 kwietnia 2019 roku na Rynku Głównym w Krakowie odbywać się będą tradycyjne Targi Wielkanocne, na które zapraszają: Krakowska Kongregacja Kupiecka oraz firma „ARTIM” Sp. z o.o. Logo Targów Wielkanocnych zaprojektował niestety już nie żyjący artysta plastyk Jerzy Napieracz, a dekoracje zaprojektowała artysta plastyk Marzena Koperska.

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:06

Komunikat ZBK

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejna aukcja na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzona  w dniu 26 kwietnia 2019 r.
Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej pod adresem: www.zbk-krakow.pl
W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień/informacji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, z siedzibą ul. Czerwieńskiego 16, nr tel. ( 12) 616-61-54.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum