piątek, 24 luty 2017 12:57

Rada KKK

W czwartek 23 lutego odbyła się Rada Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Prowadził ją prezes Wiesław Jopek. Omówiono działalność KKK w Oddziałach. Zatwierdzono termin Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego KKK na 15 maja 2017 r. o godz. 15.30 w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14. Ustalono również porządek obrad Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego. Zebrani zapoznali się także z informacją o hostorii KKK przygotowaną z okazji 607 rocznicy powstania KKK.

wtorek, 21 luty 2017 11:48

Imieniny Małgosi Korzeniak

Wtorek w Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej zawsze jest niezwykły. Kilka dni temu pełen stół i okolicznościowe dekoracje członkowie sekcji Gastronomiczno-Turystycznej przygotowali z okazji Walentynek. Wtedy mistrzostwem kulinarnym wykazał się Zbigniew Kurleto. Dziś inna impreza. Imieniny Małgorzaty Korzeniak. Na stole też nie brakowało smakołyków. Sto Lat!

sobota, 18 luty 2017 12:36

Inauguracja Roku rzeki Wisły

Na statku Stefan Batory zakotwiczonym w zakolu Wisły pod Wawelem odbyła się oficjalna inauguracja Roku Wisły. Na powitanie grała Orkiestra Staromiejska pod dyrekcją Wiesława Olejniczaka. Śpiewała Katarzyna Słota-Marciniec. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek.

Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków-Stare Miasto informuje, że w tutejszym urzędzie będą prowadzone szkolenia dla podatników o tematyce wskazanej w tabeli.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum