czwartek, 16 luty 2017 17:57

Komunikat prezesa Wiesława Jopka

Szanowni Państwo
Informuję, że Prezydent Miasta Krakowa ogłosił Otwarty Konkurs Ofert w dziedzinie: Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości” w roku 2017. Informacje na temat zasad składania ofert znajdą Państwo na stronie BIP -
http://www.bip.krakow.pl/zarzadzenie/2017/344/w_sprawie_ogloszenia_otwartego_konkursu_ofert_na_realizacje_zadan_publicznych_z_zakreu:_ %E2%80%9EDzialalnosc_wspomagajaca_rozwoj_gospodarczy,_w_tym_rozwoj_przedsie.html
Od tego roku oferty muszą być składane także za pośrednictwem systemu NAWIKUS - http://www.nawikus.krakow.pl/

czwartek, 16 luty 2017 17:52

Polska za pół ceny

„Polska za pół ceny”

7 lutego rozpoczyna się przyjmowanie ofert udziału w drugiej edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. W ubiegłorocznej, pilotażowej, przeprowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, wzięło udział prawie 400 partnerów z całego kraju, między innymi restauratorzy, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, którzy przygotowali ofertę usług w obniżonych cenach. Skorzystało z niej ponad 60 tys. Polaków. W tym roku pierwszy weekend niższych cen przypada od 31 marca do 2 kwietnia.

czwartek, 16 luty 2017 17:50

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków.

Wiesław Jopek, prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej oczekiwał od wicepremiera Jarosława Gowina konkretnej odpowiedzi na pytanie - Czy rząd całkowicie zrezygnował z objęcia obcych sieci handlowych sprawiedliwym podatkiem obrotowym, który choć trochę wyrówna szanse na rynku i pozwoli odetchnąć małym kupcom? Wielu polskich kupców znalazło się na skraju bankructwa.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum