piątek, 30 czerwiec 2017 09:16

Zaproszenie na Piknik Kresowy 2017

Prezes Wiesław Jopek zaprasza na coroczny Piknik Kresowy, który odbędzie się w Woli Więcławskiej  2 lipca 2017 r. od godziny 13.00.

Gospodarzem imprezy i głównym organizatorem jest Marek Patecki, wieloletni członek naszej organizacji.

piątek, 23 czerwiec 2017 19:27

Rada KKK i 30-lecie firmy Artim

W piątek 23 czerwca w siedzibie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej obradowała Rada KKK. W drugiej części spotkania odbyła się uroczystość z okazji 30-lecia firmy Artim, członka Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

czwartek, 22 czerwiec 2017 09:05

Szkolenie o ochronie danych osobowych w KKK

W siedzibie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej trwa szkolenie na temat Ochrony Danych Osobowych. Uczestniczą w nim 34 osoby.

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na gali finałowej 11. edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, która odbyła się 21 czerwca w sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory.
Podczas gali zostały wręczone statuetki z symbolicznym krakowskim obwarzankiem. W programie wydarzenia znalazły się także: wykład „Witamy w przyszłości – o nadchodzących trendach w gastronomii” Weroniki Lewandowskiej, stratega marketingowego oraz informacja o działalności grupy restauracyjnej Kraków Network, którą przedstawiła Paula Fanderowska, zastępca dyrektora ICE Kraków.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum