czwartek, 05 październik 2017 10:40

"Podyskutujmy o Krakowie" - zaproszenie

Szanowni Państwo,
W imieniu krakowskiej Platformy Obywatelskiej mam zaszczyt zaprosić członków Państwa organizacji do udziału w debacie nt. “Uchwały Krajobrazowej” w ramach spotkań pod wspólną nazwą “Podyskutujmy o Krakowie”. Swój udział zapowiedziała między innymi Pani Prezydent Elżbieta Koterba, która nadzoruje prowadzone prace nad projektem uchwały regulującej w przyszłości kwestie związane z reklamą zewnętrzną.
Spotkanie odbędzie się w Klubie “Pod Jaszczurami” w dniu 10.10.2017 r. o godz. 18.00
Z poważaniem
Aleksander Miszalski
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Krakowie

Prezes Wiesław Jopek zachęca do udziału w Targach Pracy i Przedsiębiorczości "Świadomie do celu" organizowanych przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.
Targi odbędą się 19 października 2017 r. w godz. 10-14 w Tauron Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Pobierz PDF

Prezes Wiesław Jopek zachęca do udziału w konferencji poświęconej kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej przez Ministerstwo Finansów we współpracy z Krajową Administracją Skarbową, dotyczącą wprowadzenia od dnia 1 stycznia 2018 r. obowiązku stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT) przez mikroprzedsiębiorców.
Spotkanie odędzie sie w środę 11 października o godz. 10 w siedzibie Izby Adaministracji Skarbowej w Krakowie przy ul. Wiślnej 7 w sali konferencyjnej.

Pobierz PDF

W załączniku szczegóły ogłoszonych przez prezydenta Krakowa przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków. Przetargi odbędą się 16 listopada w sali nonferencyjneh UMK ul. Kasprowicza 29. Pierwszy z przetargów o godz. 10, kolejne co godzinę.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum