środa, 19 grudzień 2018 22:17

Spotkanie opłatkowe w krakowskim magistracie

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec, metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski, radni miasta, przedstawiciele miejskich spółek i urzędnicy wzięli udział w środę, 19 grudnia, w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym Rady Miasta Krakowa. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesłąw Jopek.

Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie spotkało się w czwartek 13 grudnia na Walnym Nadzwyczajnym Zgromadzeniu członków zwołanym w celu kosmetycznych zmian w statucie. Jedną z nich było wyraźne wyartykułowanie, że zarobki członków zarządu stowarzyszenia mogą wynosić 0 zł miesięcznie.

W Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbyło się comiesięczne spotkanie członków Porozumienia na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości w Krakowie.
Celem Porozumienia jest stworzenie platformy współdziałania Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami zrzeszającymi i reprezentującymi przedsiębiorców krakowskich, ze szczególnym uwzględnieniem organizacji małych i średnich przedsiębiorstw. Istotną rolę Porozumienia jest także stworzenie możliwości wymiany informacji i doświadczeń dla poszczególnych instytucji na szerokim forum.

Prezes Wiesław Jopek, jego zastępca Jan Wiesław Nalepa i pełnomocnik ds. oddziałów Zbigniew Burdak reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką na spotkaniu opłatkowym 12 grudnia w Podkrakowskiej Izbie Gospodarczej w Skawinie.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum