czwartek, 07 marzec 2019 12:49

Podziękowanie z Gazety Krakowskiej

Na ręce prezesa Wiesława Jopka wpłynęło podziękowanie dla Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej za współudział w organizacji Mistrzostw Krakowa w jedzeniu pączków na czas.

Pobierz PDF

Mistrzem Krakowa w jedzeniu pączków na czas został Jerzy Zalewski. W pięć minut zjadł 9 pączków. Wśród VIP-ów i dziennikarzy najlepszym okazał się Maciej Olesik, manager ds. eventów w Hawełce w Pałacu Czeczotka, który najszybciej zjadł pięć pączków. Wystarczyły mu na to 4 min i 9 sek. Generalnie trzeba stwierdzić, że apetyt w narodzie osłabł, w ubiegłym roku triumfator uporał się z 11 pączkami.

piątek, 01 marzec 2019 12:09

Serowarnia Magdalenka - oferta

Pragnę przypomnieć i poinformować że oprócz stałej oferty którą jest głownie sprzedaż serów, zajmujemy się z ogromną przyjemnością i pasją worganizowaniu wszelakich rodzajów cateringów.
W załączniku przesyłam ogólną ofertę cateringową jak i serów stale dostępnych w naszej ofercie ,którą  dopasujemy jednorazowo do potrzeb jak i oczekiwań każdego klienta.
Jeżeli byli by Państwo zainteresowani naszą ofertą to proszę o kontakt.
Nasze produkty są bardzo wysokiej jakości, własnej produkcji, przy konkurencyjnych cenach!
Pozdrawiam
Magdalena Krężołek Ryszka
Serowarnia Magdalenka
fc/serowarniamagdalenka
tel. 734 424 440

Pobierz PDF

Pobierz PDF

Szanowni Państwo
Przesyłam Państwu zaproszenie do składania ofert najmu lokalu użytkowego w Muzeum Podgórza w Krakowie, ul. Powstańców Wielkopolskich 1.
Będę wdzięczna za udostępnienie tej informacji członkom Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.
Z poważaniem
Kinga Jałowiec-Malinowska
Dział Administracji
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
31-011 Kraków, Rynek Główny 35
tel. (12) 61 92 329

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum