poniedziałek, 26 marzec 2018 12:45

Godziny pracy ZUS w okresie świątecznym

Informacja prasowa

ZUS pracuje w ograniczonym zakresie

30 marca 2018 r. (piątek) jest dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dniem wolnym od pracy. W tym dniu krakowski oddział ZUS oraz podległe placówki będą czynne w ograniczonym zakresie.

W godz. od 8:00 do 15:00 będziemy jedynie przyjmować dokumenty.

Centrum Obsługi Telefonicznej będzie dostępne dla klientów ZUS w godzinach od 7:00 do 15:00.

Dokumenty ubezpieczeniowe mogą Państwo również składać za pośrednictwem Urzędomatu czynnego całą dobę.

Zmiany organizacji pracy 30 marca br. wynikają z obioru dnia wolnego za 6 stycznia br.

p.o. regionalnego rzecznika ZUS w Małopolsce

Bożena Bielawska

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu Pani Poseł Agnieszki Ścigaj z mieszkańcami dzielnicy I-ej Stare Miasto z cyklu "Porozmawiajmy o waszej dzielnicy".          26 marca o godzinie 17.00  na ulicy Floriańskiej 53 będzie okazja do dyskusji i rozmowy na temat problemów lokalnej społeczności pierwszej dzielnicy.
Z poważaniem - Piotr Kubiczek

W czwartek, 22 marca 2018 r. odbyło się wielkanocne spotkanie w Stowarzyszeniu Przyjaciół DPS im. LiA Helclów w Krakowie. Prezesem jest Wiesław Jopek - szef Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Stowarzyszenie prowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „DOM- MED”. To zakład leczniczo-opiekuńczy, który zajmuje się 110 osobami obłożnie chorymi. 40 proc pacjentów jest w stanie wegetatywnym. Najmłodszy z pacjentów ma niecałe 30 lat, a najstarsza podopieczna niedawno skończyła 100 lat. Pacjentami zajmuje się 90-osobowa grupa lekarzy, pielęgniarzy, sanitariuszy, opiekunów medycznych, rehabilitantów. Dyrektorem NZOZ Dom-Med jest Jadwiga Laszuk. W spotkaniu uczestniczył m.in. Andrzej Kulig- zastępca prezydenta Krakowa oraz Witold Kramarz - dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie. Była okazja do rozmów i świątecznych życzeń.

wtorek, 20 marzec 2018 19:27

Pismo z PIP w sprawie handlu w niedziele

Oto pismo jakie nadeszło do Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w sprawie handlu w niedziele.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum