piątek, 22 marzec 2019 11:53

Gotuj po hiszpańsku - nawa edycja

Fundacja PROAKTYWNI prowadzi rekrutację do OSTATNIEJ - VI edycji międzynarodowego projektu  „Gotuj po hiszpańsku II”!

środa, 20 marzec 2019 19:45

Święto patrona miasta św. Józefa

19 marca imieniny obchodzi Józef – patron miasta Krakowa. Z tej okazji władze miasta wraz z uczniami krakowskich szkół im. Józefa Dietla złożyły w południe kwiaty pod pomnikiem swojego patrona na placu Wszystkich Świętych. W siedzibie Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych na placu Wolnica 7 zostały wręczone medale im. św. Józefa. W Bazylice Mariackiej została odprawiona uroczysta msza w intencji mieszkańców Krakowa. Tramwaje i autobusy jeździły z biało-niebieskimi flagami. W uroczystościach ku czci patrona miasta św. Józefa uczestniczyli przedstawiciele Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej z prezesem Wiesławem Jopkiem na czele. Był też kongregacyjny poczet sztandarowy.

Szanowni Państwo,
W załączeniu przesyłam program szczegółowy wyjazdu na Mazury w dniach od 20 do 25 sierpnia br.  Wyjazd organizowany jest przez Oddział KKK w Limanowej.
Przewidywany koszt uczestnictwa to ok. 850,00 zł. Zainteresowanych  prosimy o zgłoszenie do Biura Kongregacji w terminie do 20 marca br.
Z poważaniem
Wiesław Jopek
 Prezes KKK

Na ręce prezesa Wiesława Jopka wpłynęło podziękowanie dla Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej za wsparcie Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego przy organizacji turnieju "Na najlepszego ucznia w zawodzie piekarz, cukiernik i kucharz.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum