niedziela, 19 maj 2019 09:32

Adam Rajpold wystrzelał tytuł króla kurkowego AD 2019

Na Strzelnicy Pasternik odbyły się doroczne strzelania o tytuł króla kurkowego AD 2019. Zwyciężył Adam Rajpold pokonując finale Dariusza Kaczmarczyka i Rafała Kowala.

Zawody odbyły się m.in. w obecności prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego i dowódcy Centrum Operacji Lądowych - Dowódcy Komponentu Lądowego CO-Ląd gen. dywizji Sławomira Kowalskiego. Jak zawsze licznie była reprezentowana Krakowska Kongregacja Kupiecka z prezesem Wiesławem Jopkiem na czele.
Król-elekt Adam Rajpold jest znanym krakowskim hotelarzem, współwłaścicielem sieci hoteli "Kazimierz", prezesem Małopolskiej Izby Hotelarskiej ,,Gremium".

Podczas zawodów zmagano się również o puchary honorowe. W rywalizacji o puchar VIP-ów zwyciężył Łukasz Gibała. Prezes Janusz Kowalski startujący w tej konkurencji musiał uznać wyższość rywali. Najlepszym strzelcem wśród b. królów kurkowych i generałów okazał się Jan Dziura-Bartkiewicz, który w walce o Superpuchar pokonał Łukasza Gibałę.
Prezes Wiesław Jopek w imieniu krakowskiego kupiectwa pogratulował zwycięstwa Adamowi Rajpoldowi i marszałkom Dariuszowi Kaczmarczykowi i Rafałowi Kowalowi.

Intronizacja nowego króla kurkowego odbędzie się 2 czerwca br. w Rynku Głównym.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum