czwartek, 24 styczeń 2019 12:32

Informacja ZUS: do 25 stycznia br. płatnicy składek mają czas, by pobrać nową wersję programu Płatnik.

W załączeniu przesyłamy krótką informację na ten temat.

Nowy Płatnik – nie czekaj
Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik  (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26  stycznia  2019  r.  Zachęcamy  już  teraz  do zapoznania  się ze  zmianami  w  Płatniku i pobrania  nowej  wersji  programu.  Program  Płatnik  został  uaktualniony  w  związku  z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).


Program Płatnik w wersji 10.02.02 umożliwia obsługę nowych i zmienionych formularzy ubezpieczeniowych  takich  jak:  ZUS  OSW,  ZUS  RIA,  ZUS  ZWUA,  ZUS  RPA  czy  ZUS  DRA  cz.II i ZUS RCA cz.II. Inną nowością w programie jest prezentacja w kartotece płatnika informacji o złożonym lub odwołanym ZUS OSW i złożonym ZUS RIA czy też informacji o najniższej podstawie  wymiaru  składek  na  ubezpieczenia  emerytalne  i  rentowe  oraz  liczbę  dni prowadzenia działalności gospodarczej.


Najważniejsze zmiany w programie związane są z projektem e-akta –elektronizacja  akt pracowniczych. Najnowsza wersja programu jest do pobrania ze strony zus.pl.
Zachęcamy także Państwa do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, w których krok po kroku pokazaliśmy m. in. jak wypełniać nowe dokumenty. Filmiki są dostępne na stronie zus.pl i kanale ZUS na YouTube.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum