środa, 19 grudzień 2018 22:17

Spotkanie opłatkowe w krakowskim magistracie

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec, metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski, radni miasta, przedstawiciele miejskich spółek i urzędnicy wzięli udział w środę, 19 grudnia, w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym Rady Miasta Krakowa. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesłąw Jopek.

Spotkanie opłatkowe było okazją do składania życzeń, ale również do podsumowania tego, co w Krakowie wydarzyło się w 2018 roku.
Wśród zaproszonych gości znalazła się, jak co roku, delegacja z okrętu transportowo-minowego ORP „Kraków” oraz harcerze wraz z komendantem Chorągwi Krakowskiego ZHP, którzy przekazali radnym „Betlejemskie światło pokoju”. Oprawę muzyczną zapewnił chór Uniwersytetu Jana Pawła II „Psalmodia” pod dyrekcją prof. Włodzimierza Siedlika.

W najbliższą niedzielę, 23 grudnia, o godzinie 12.00 na scenie targów bożonarodzeniowych prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wraz z przewodniczącym Rady Miasta Dominikiem Jaśkowcem i abp. Markiem Jędraszewskim złożą życzenia i podzielą się opłatkiem z mieszkańcami i turystami.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum