wtorek, 27 listopad 2018 13:14

Seminarium "Patent na dobry początek"

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na seminarium "Patent na dobry początek", które odbędzie się już w najbliższy piątek, tj. 30 listopada, w siedzibie Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 11. Udział jest bezpłatny.


 W ramach tegorocznej edycji wydarzenia dowiemy się na co należy zwrócić uwagę w trakcie zawierania umowy, w ramach której ma dojść do wykonania lub transferu przedmiotu prawa własności intelektualnej, w jaki sposób prawo autorskie chroni naszą twórczość, jak ochronić swoją własność intelektualną w Internecie, jak zarządzać własnością intelektualną w przedsiębiorstwie oraz zapoznamy się z procedurami krajowymi i międzynarodowymi uzyskiwania ochrony własności intelektualnej. Będzie to również świetna okazja by dopytać o nurtujące Państwa tematy i uzyskać odpowiedź specjalisty.
 Rejestracja na wydarzanie odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia mailowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;.  W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy instytucji. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W załączeniu przesyłam program seminarium oraz klauzulę informacyjną RODO.
 
 Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej<https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/patent-na-dobry-poczatek-wez-udzial-w-seminarium-1>.
 Z wyrazami szacunku
Jacek Młynarz
Główny Specjalista Zespół Monitorowania i Zarządzania RSI

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum