Wydrukuj tą stronę
poniedziałek, 08 październik 2018 11:57

Pierwsza Biesiada Piwna Przedsiębiorców

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business” oraz Izbą Przemysłowo-Handlową zorganizowała w sobotę 6 października na terenie Strzelnicy przy ul. Pasternik 128 w Krakowie I Biesiadę Piwną Przedsiębiorców. Gościem honorowym był prof. Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, który kandyduje na prezydenta miasta również w tegorocznych wyborach samorządowych. Biesiada urządzona po raz pierwszy w nowej formule podobała się uczestnikom.


Oto relacja wiceprezesa MIRiP Grzegorza Mielnickiego, który z ramienia Izby byłorganizatorem tej biesiady:
Nagrody wygrane, puchary rozdane, piwo wypite, brzuchy ze śmiechu bolą do dziś. To znaczy, że I Biesiada Piwna Przedsiębiorców 2018 przeszła do historii. Świetny występ Biesiady śląskiej w wykonaniu MartaTadla i Mirosław Riedel wspomagał ich niezastąpiony Łukasz Lech. Wielki zaszczyt mieliśmy gościć u nas prezydenta Krakowa Prof. Jacka Majchrowskiego. Konkurs strzelecki wygrała Emilia Bunikowska uzyskując wynik 44 na pięć strzałów. Nasz DJ miał pełne ręce roboty do białego rana :).
Podziękowania za pomoc w organizacji przedsięwzięcia dla Beaty Ostrowskiej, Moniki Olejnik, Tomasza Kowalika , Jerzego Mikusa , Jerzego Kotali. Zapraszamy za rok !!!

Ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 08 październik 2018 12:02