niedziela, 03 czerwiec 2018 11:21

Piknik integracyjny krakowskiego rzemiosła, kupców i przedsiębiorców

Trzy organizacje samorządu gospodarczego w Krakowie skrzyknęły się i w "Zakątku KKK" przy ul. Tetmajera (stawy rybne) urządziły piknik integracyjny. Bawili się więc członkowie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej i Stowarzyszenia Krak-Business". Kapryśna pogoda nie pozwalała w pełni docenić uroków tego miejsca. To leżąca w granicach miasta oaza zieleni i kilkoma wielkimi stawami rybnymi. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentowali m.in. prezes Wiesław Jopek z zastępcą Jerzym Kotalą i sekretarzem Rady Romanem Gawrysiakiem. Był też Bogdan Baranek, prezes Oddziału w Brzesku.

Grzegorz Mielnicki,wiceprezes MIRiP bezpośrednio odpowiadający za powodzenie imprezy dwoił się i troił by wszystko było jak najlepiej. Zaprosił jako gwiazdę wieczoru Dariusza Kordka, aktora teatralnego, musicalowego i filmowego, piosenkarza. Kordek najpierw zaśpiewał kilka starych znanych przebojów a potem zaprosił na parkiet wszystkich chętnych. Od tego momentu rozpoczęła się zabawa, Dariusza Kordka zastąpił disk dżokej. Następnie wszyscy chętni mogli stanąć w wokalne szranki w konkursie karaoke.

Zabawa trwała w najlepsze nawet wtedy, gdy padał deszcz. Bowiem nad podłogą do tańca rozłożono wielki dach, natomiast nad ławkami przy stolikach rozłożone były niewielkie parasole, które nie w pełni osłaniały przed deszczem. Na szczęście po zmroku deszcz przestał padać.

Biesiadujący na pikniku mogli korzystać z grilla, który serwował m.in. steki, kiełbasę, kiszkę. Było piwo i napoje zimne. Jednym słowem piknik bardzo udany, goście bawili się do wschodu słońca.

 {gallery}2018/Piknik2.06{/gallery)

Ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 04 czerwiec 2018 13:27

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum