wtorek, 17 styczeń 2017 15:36

Zaproszenia na noworoczne imprezy Izby Rzemiosła

Na ręce prezesa Wiesława Jopka wpłynęły zaproszenia na imprezy organizowane w najbliższym czasie przez Małopolska Izbę Rzemiosła i Przedsiebiorczości w Krakowie. Prezes zachęca do udziału.

"KĘDYŻ GO SZUKAĆ, CZYLI PASTORAŁKI Z GWIAZDAMI"

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zaprasza na spektakl muzyczny „Kędyż go szukać, czyli Pastorałki z Gwiazdami”, który odbędzie się w dniu 31.01.2017 r. o godz. 19 w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” przy ul, Papierniczej 2 w Krakowie. W spektaklu wystąpią: Anna Sokołowska, Magdalena Piotrowska, Przemysław Branny, Dariusz Kordek i Łukasz Lech.
Zaproszenia: Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, I p. pok. 11 (Beata Ostrowska, tel. 12 421-52-51, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Serdecznie zapraszamy!

PIAF

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uprzejmie informuje, że w dniu 11 lutego 2017 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków wystąpi Lubuski Teatr z Zielonej Góry ze spektaklem Piaf. To spektakl o życiu legendy francuskiej estrady, w którym znakomita aktorka Anna Haba, odgrywająca główną rolę z niezwykłym talentem, ukazuje życie Piaf, śpiewając Jej utwory w znakomitym tłumaczeniu Andrzeja Ozgi.
Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dla Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka.
Bilety: Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, I p. pok. 11 (Beata Ostrowska, tel. 12 421-52-51, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Serdecznie zapraszamy!


POŻEGNANIE Z KOLEDĄ

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie serdecznie zaprasza członków Państwa organizacji wraz z rodzinami i uczniami na staropolskie

POŻEGNANIE Z KOLĘDĄ

Będziemy wspólnie śpiewać kolędy, opowiadać, gasić światełka na choince. Podczas spotkania, przy kawie i ciasteczkach, będzie można wysłuchać ciekawych opowieści o świątecznych i noworocznych tradycjach, historii kolęd w wykonaniu Mieczysława Czumy.

Grał i śpiewał będzie Aleksander Kobyliński („Makino”) – ostatni czarodziej Krakowa.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 02 lutego 2017 r. o godz.17.00 w „Klubie Na Kotłowem”, Kraków, ul.Westerplatte 18 (wstęp wolny).

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wieczorze rzemieślników z rodzinami (zwłaszcza emerytów i rencistów), pracowników zakładów rzemieślniczych oraz pracowników cechów i spółdzielni rzemieślniczych, niech wspólne kolędowanie ogrzeje nasze serca i pozwoli lepiej zrozumieć tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum