piątek, 20 kwiecień 2018 09:54

Wspomimanjmy śp. Marię Brożek

Izba Gospodarcza Dorzecza Raby, Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobczycachoraz Rodzina serdecznie zapraszają na Wspomnienie śp. Marii Brożek – kobiecie z wielką charyzmą, przedsiębiorczej, łączącej wiele profesji w swoim ręku, ogromnie zaangażowanej w życie społeczne.

Była liderem lokalnym i animatorem życia kulturalnego, motorem napędowym dla wielu inicjatyw. Zawsze pełna energii i humoru, roztaczała wokół siebie aurę ciepła i serdeczności. Miała dar zjednywania sobie ludzi. Była niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie przedsiębiorczości. Dla wielu kobiet była wzorem do
naśladowania, jako kobieta łącząca udane życie rodzinne z pracą zawodową i społeczną. Zasłużenie jako pierwsza  zdobyła tytuł Kobiety Dobczyc.
Została uhonorowana także wieloma odznaczeniami, w tym Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski.

** Spotkajmy się 12 maja 2018 r. o godzinie 17:00* *w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, by wspólnie wspomnieć Marię Brożek.
** Podczas uroczystości wręczone zostanie wyróżnienie – Zasłużony dla Ziemi Dobczyckiej, przyznane przez Radę Miejską w Dobczycach w 2017 roku.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum