środa, 03 styczeń 2018 10:22

Godło „Teraz Polska” dla Twojej firmy

W imieniu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego chciałbym poinformować, że do 22 stycznia br. są przyjmowane zgłoszenia do tegorocznej edycji Konkursu "Teraz Polska".
W załączeniu przesyłam gotową informację o Konkursie "Teraz Polska". Chciałbym również poinformować, że Gala tegorocznej edycji Konkursu "Teraz Polska" odbędzie się 18 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie. Już
dzisiaj serdecznie zapraszam na to wydarzenie.
Andrzej Czernek
Wiceprezes Zarządu Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego     

 


Godło „Teraz Polska” dla Twojej firmy

Trwa XXVIII edycja Konkursu „Teraz Polska", w którym wyróżnione zostaną produkty i usługi o najlepszych walorach jakościowych, technologicznych i użytkowych. Konkurs przeprowadzany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w trzech kategoriach: dla produktów i usług, dla gmin oraz dla przedsięwzięć innowacyjnych. Wnioski konkursowe przyjmowane będą do 22 stycznia 2018 r.

W Konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który oferuje wysokiej jakości produkty lub usługi. Co roku laureatami zostają zarówno małe, rodzinne firmy, jaki i największe polskie przedsiębiorstwa. Zastosowanie jakości jako uniwersalnego kryterium oceny, sprawia, że szansę na sukces w Konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich branż.

Laureaci Konkursu zyskują prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, które na przestrzeni lat stało się synonimem najwyższej jakości. Wysoka rozpoznawalność znaku wpływa pozytywnie na działania promocyjne firmy, na prestiż, a także na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa wśród kontrahentów, partnerów biznesowych oraz w otoczeniu społecznym.

Na Laureatów Konkursu czeka również pakiet promocyjny – zniżki na reklamę w mediach współpracujących z Fundacją, możliwość skorzystania ze wspólnych kampanii promocyjnych pod szyldem „Teraz Polska”, udziału w imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację, czy członkostwo w Klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Uroczysta Gala i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 18 czerwca 2018 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Aby wziąć udział w Konkursie „Teraz Polska” należy: · przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę rejestracyjną (do pobrania tutaj),

· następnie do dnia 22 stycznia 2018 roku przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę weryfikacyjną,

· wnieść opłatę konkursową.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu „Teraz Polska” oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej Fundacji – www.terazpolska.pl

W przypadku dodatkowych pytań związanych z Konkursem „Teraz Polska” należy skontaktować się z biurem Fundacji, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 826 01 91, 22 201 29 90.

Ostatnio zmodyfikowano w środa, 03 styczeń 2018 10:24

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum