niedziela, 17 grudzień 2017 16:39

Prezydent Krakowa i metropolita na Targach Bożonarodzeniowych

Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek był współgospodarzem dorocznego spotkania opłatkowego prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego i metropolity ks. abp. Marka Jędraszewskiego z krakowianami i turystami na Targach Bożonarodzeniowych.

W południe, w niedzielę 17 grudnia z estrady Targów Bożonarodzeniowych, które potrwaja do 7 grudnia 2018 roku, w stronę mieszkańców miasta i turystów popłynęły życzenia wypowiedziane przez prezydenta Jacka Majchrowskiego i przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Bogusława Kośmidera. Opłatki poświęcił metropolita krakowski aks. abp Marek Jędraszewski.
Honorowych gości powitały kolędy w wykonaniu artystów Loch Camelot. Potem Dariusz Michalak, szef firmy Artim realizujacej na zlecenie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Targi Bożonarodzeniowe zaprosił na stradę wszystkich gości. Popłynęły życzenia zdrowych i wesołych świat oraz pomyślności w nowym roku. Potem goście z koszami pełnymi opłatków zeszli do oczekujących krakowian i turystów. Był czas na osobiste życzenia i łamanie się opłatkami.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum