sobota, 07 październik 2017 10:48

Targi Bożonarodzeniowe wyróżnione w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski

Do wspaniałych ludzi i miejsc w Małopolsce, których „odkryliśmy“ w 17 edycjach plebiscytu ukazującego piękno naszego regionu, dołączyli wczoraj kolejni laureaci. Finałowa gala odbyła się w piątek 6 października 2017 r. w pałacu Długoszów w podgorlickich Siarach podczas Światowego Dnia Turystyki. Grand Prix 18. edycji plebiscytu przypadło gminie Rytro. To ta miejscowość będzie gospodarzem przyszłorocznej gali Wielkiego Odkrywania Małopolski. W kategorii "Wydarzenia" wyróżnienie zdobyły Targi Bożonarodzeniowe organizowane przez Krakowską Kongregacje Kupiecką a realizowane przez firmę Artim. Gratulujemy!

Targi Bożonarodzeniowe na Rynku w Krakowie

Co roku na Rynku Głównym w  Krakowie goszczą kupcy oferujący m.in. ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, biżuterię czy regionalne smakołyki. To właśnie dzięki tym targom można poczuć w Krakowie prawdziwie świąteczny klimat.

Targi są doskonałą okazją do kupienia świątecznych wyrobów, ale także do wzięcia udziału w licznych wydarzeniach towarzyszących, m.in. Korowodzie Szopek, Pochodzie Mikołajów i wspólnym kolędowaniu.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum