piątek, 15 wrzesień 2017 14:56

Gala plebiscytu Mistrzowie Handlu

Podczas piątkowej (15 września 2017) uroczystej gali w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha nagrodzo najlepszych handlowców z Małopolski - Mistrzów Handlu. Handlowcy z 19 powiatów i trzech miast: Nowego Sącza, Tarnowa i Krakowa konkurowali ze sobą w czterech kategoriach: najlepszy sklep, najlepszy butik, najlepsza kwiaciarnia i najlepszy sprzedawca. Krakowską Kongregację Kupiecką podczas uroczystości reprezentował zastępca prezesa Leszek Lejkowski.

Maciej Janik, zwycięzca w kategorii sprzedawca, który na co dzień pracuje w Markecie Śnieżka w Brzesku, nie mógł ukryć wzruszenia.

- Chciałem podziękować „Gazecie Krakowskiej” za to, że promuje małe rodzinne sklepy i polską gospodarkę - mówił, odbierając nagrodę. - Dziękuję też ludziom z Brzeska, klientom, kierownictwu sklepu, że kibicowali, i że udało się wygrać. Dziękuję również mojej żonie, która mnie zgłosiła do tego plebiscytu.

- W naszym regionie jest mnóstwo sklepów, butików i kwiaciarni, w których zakupy są prawdziwą przyjemnością - mówi Beata Bratek, dyrektor marketingu „Gazety Krakowskiej”. - Wiele sklepów wyróżnia się wystrojem i miłą obsługą pomocnych sprzedawców. Kwiaciarnie zachwycają aranżacją wnętrza, a pracujący w nich floryści są prawdziwymi artystami - dodaje. Odzwierciedlenie tych słów znaleźliśmy w rzeczywistości. Wszystko dzięki naszym Czytelnikom, którzy nie tylko zgłaszali poszczególne kandydatury, ale również przez głosowanie wskazali te firmy i tych sprzedawców, którzy ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

 „Mistrzowie Handlu” to akcja, którą Gazeta Krakowska zorganizowała po raz pierwszy. Po to by wypromować punkty handlowe, które dzięki jakości usług i produktów z powodzeniem wygrywają walkę z konkurencyjnymi, wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w dużych galeriach handlowych.  

Już sam udział w plebiscycie Mistrzowie Handlu był dla właścicieli sklepów znakomitą promocją. Właściciele sklepów, butików, kwiaciarni, którzy w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu oraz w każdym powiecie Małopolski zdobyli najwięcej głosów, a także właściciel Sklepu Internetowego Roku w Małopolsce otrzymali: medal MISTRZOWIE HANDLU. Ponadto w ich ręce trafił dyplom przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej, voucher na reklamę w „Gazecie Krakowskiej” o wartości 2 tys. zł i zaproszenie do udziału w szkoleniu dotyczącym promocji przedsiębiorstwa handlowego w internecie.

Wybrani głosami klientów Sprzedawcy Roku 2017 z każdego miasta i powiatu otrzymali dyplomy i medale. Oni również wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu z marketingu internetowego. A dlaczego właśnie takie nagrody przydadzą się laureatom?

-  Vouchery na kampanię reklamową i szkolenia marketingowe mogą małym i średnim firmom pokazać, w jakim kierunku warto podążać. Małych przedsiębiorców nie stać na takie szkolenia, a teraz mieli okazję wziąć w nich udział za darmo - podkreśla Wiesław Jopek, prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, która objęła honorowy patronat nad akcją. Kolejną instytucją, która objęła patronat nad akcją, jest Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

 

Ostatnio zmodyfikowano w piątek, 15 wrzesień 2017 19:26

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum