wtorek, 14 marzec 2017 10:21

Podziękowania od orkiestry

Na rece prezesa Wiesława Jopka wpłynęły podziękowania dla Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej za wieloletnie wspieranie Góralskiej Orkiestry Dętej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki.

 

poniedziałek, 13 marzec 2017 12:58

Misja gospodarcza w Kijowie

Gmina Miejska Kraków zaprasza małopolskich przedsiębiorców z sektora MSP na misję gospodarczą do Kijowa organizowaną w dniach: 6 – 8 kwietnia 2017 roku w ramach projektu Growing Internationally – Krakow`s Economy on the Rise ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata: 2014-2020 oś priorytetowa: Przedsiębiorcza Małopolska, działanie: Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, poddziałanie: Promocja gospodarcza Małopolski.

Chcemy zaoferować małopolskim przedsiębiorcom możliwość zapoznania się z uwarunkowaniami gospodarczymi na Ukrainie oraz nawiązania kontaktów biznesowych z tamtejszymi przedsiębiorcami reprezentującymi interesujące Państwa branże. Dlatego Gmina Miejska Kraków organizuje misję gospodarczej dla firm małopolskich w Kijowie w dniach 6-8 kwietnia 2017. Program wyjazdu obejmuje wizytę na Targach Education Abroad oraz spotkanie biznesowe z przedsiębiorcami z Kijowa zainteresowanymi współpracą z małopolskim biznesem.

Koszty: podróży, ubezpieczenia, noclegów oraz wyżywienia i transportu na miejscu pokrywa organizator.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy 15 przedsiębiorców.

Termin składania zgłoszeń upływa: 21 marca o godzinie 15.30. Zgłoszenia prosimy składać na załączonym formularzu, drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Spośród zgłoszonych wyboru dokona powołana komisja Zarządzeniem Prezydenta Miasta.

piątek, 10 marzec 2017 20:05

Podziękowanie od orkiestry

Prezes Wiesław Jopek otrzymał podziekowanie od Góralskiej Orkiestry Dętej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki za wieloletnie wsparcie.

piątek, 10 marzec 2017 16:00

Zostań innowatorem Małopolski

Zostań Innovatorem Małopolski

Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. Zapraszamy mikro, małe, średnie firmy oraz start-upy z Małopolski! Konkurs w ramach projektu Enterprise Europe Network i przy współpracy z Województwem Małopolskim organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum