środa, 22 marzec 2017 10:02

Kondolencje dla Jerzego Kaźnicy

Szanownemu Panu
Jerzemu Kaźnicy
Wiceprezesowi Oddziału Terenowego KKK w Myślenicach
wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci
Ojca
składa Prezes, Rada i Członkowie
Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

Prezes Wiesław Jopek ze swoim zastępcą Jackiem Fotruną i pełnomocnikiem ds. Oddziałów Terenowych Zbigniewem Burdakiem reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką podczas wieczornych uroczystości z okazji święta patrona miasta św. Józefa. Wieczorna msza święta w intencji miasta z okazji święta patrona Krakowa św. Józefa odprawiona przez metropolitę krakowskiego ks. abp. Marka Jędraszewskiego była jednocześnie Jego ingresem do tej świątyni.

niedziela, 19 marzec 2017 15:21

Uroczystości w Cechu Budowlanych

Prezes Wiesław Jopek ze swoim zastępcą Jackiem Fortuną i i sekretarzem Rady reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką podczas święta Cechu Rzemiosł Budowlanych 19 marca w dniu św.  Józefa – patrona miasta Krakowa.O godzinie 11 w kościele Bożego Ciała odprawiona została msza świeta, a potem w sali konferencyjnej Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych kierowanego przez prezesa Janusza Chwajoła wręczone zostały Medale Św. Józefa. Medale przyznawane są przez Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych oraz Małopolską Izbę Budowlanych. W tym roku Medale otrzymali: Elżbieta Koterba, zastępca prezydenta miasta Krakowa w uznaniu zasług na rzecz rozwoju „nowego Krakowa” oraz za wkład w tworzenie prawa przyjaznego przedsiębiorcom oraz Janusz Skalski – mistrz kamieniarstwa – za wkład w budowę samorządów gospodarczych rzemiosła oraz w uznaniu kunsztu w zawodzie.

W uroczystości uczestniczyli m.in. prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusła Kośmider, wicemarszałek województwa małopolskiego Grzegorz Lipiec i posłowie na Sejm Władysław Kosiniak Kamysz i Józef Lassota.

wtorek, 14 marzec 2017 22:21

Imieniny Bożen i Zbigniewa

W Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej świętowano imieniny Bożeny Michalec, kierowniczki biura i Bożeny Koral z Sekcji Gastronomiczno-Turystycznej oraz Zbigniewa Kurleto. Wsyzstkiego najlepszego Solenizantom!

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum