czwartek, 30 marzec 2017 15:44

Informacja o Targach Wielkanocnych 2017

W dniach 7-17 kwietnia 2017 r. na Rynku Głównym w Krakowie odbywać się będą tradycyjne Targi Wielkanocne. Organizatorami są: Miasto Kraków, Krakowska Kongregacja Kupiecka oraz firma „ARTIM” Sp. z o.o., która jest realizatorem Targów. Patronami medialnymi są: Dziennik Polski, TVP3 Kraków, RMF FM, RMF MAXXX, RADIOFONIA, oraz LoveKraków.pl. Logo Targów Wielkanocnych zaprojektował artysta plastyk Jerzy Napieracz, a dekoracje zaprojektowała artysta plastyk Marzena Koperska.

czwartek, 30 marzec 2017 15:39

Raport o Targach Bożonarodzeniowych

W pomieszczeniu recepcyjnymTargów Wielkanocnych 2017 na Rynku Głownym w poniedziałek 10 kwietnia o godz. 12. odbędzie się spotkanie dotyczące omówienia raportu Tragów Bożonarodzeniowych 2016-2017 w badaniach opinii i preferencji turystów i mieszkańców Krakowa.

czwartek, 30 marzec 2017 15:27

Inauguracja Roku Kościuszkowskiego

W ubiegłym tygodniu na krakowskim Rynku Głównym odbyła się uroczysta inauguracja Roku Kościuszkowskiego. Przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, członkowie Komitetu Kopca Kościuszki, dzieci i młodzież uczący się w szkołach, których patronem jest Tadeusz Kościuszko, Bracia Kurkowi, mieszkańcy Krakowa i turyści zebrali się pod Wieżą Ratuszową alby uczcić 223. rocznicę Insurekcji Kościuszkowskiej i rozpoczęcie obchodów Roku Kościuszkowskiego. Był też kupiecki akcent. W kinie Kijów medal za działalność w Fundacji im. Tadeusza Kościszki w Krakowie otrzymał Roman Gawrysiak, sekretarz Rady KKK.

czwartek, 30 marzec 2017 11:53

Przedstawiciele KKK na XXIX Forum Turystyki

W Tauron Arenie w Krakowie odbyło się XXIX Forum Turystyki. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentowali prezes Wiesław Jopek i jego zastępca Jacek Fortuna.
Oficjalnego rozpoczęcia Forum  dokonał zastępca prezydenta Krakowa Andrzej Kulig. Potem ofertę Tauron Areny i raport „ Badanie satysfakcji klienta oraz znaczenia ekonomicznego największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce”  zaprezentowali Małgorzata Marcińska, prezes Agencji Rozwoju Miasta S.A. oraz Jacek Gryzło, wiceprezes  tej agencji.
Katarzyna Olesiak, dyrektor magistrackiego Wydziału Kultury zapowiedziała wielkie wydarzenie jaki będzie miało miejsce w lipcu tego roku, kiedy w Krakowie odbędzie się 41. Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum