Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie
Liczba miejsc ograniczona!
Czekamy na osoby niepracujące, w wieku 18-35 lat, chcące zdobyć doświadczenie w zawodzie kucharz. Nie wymagamy formalnego wykształcenia gastronomicznego ani doświadczenia zawodowego.
Na  uczestników czeka kurs językowy i 70 dni pobytu w Hiszpanii, w tym kurs kuchni śródziemnomorskiej i praktyki w renomowanych hiszpańskich restauracjach.  
Wrażenia uczestników poprzednich edycji można znaleźć na prowadzonym przez nich blogu http://blog.gotujpohiszpansku.pl/
Można też podejrzeć, jak wyglądał dzień, w którym nasi kucharze zdradzali Hiszpanom tajniki kuchni polskiej https://youtu.be/AkldBzheYrI
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat Europass-Mobilność potwierdzający uzyskane kompetencje.
www.http://gotujpohiszpansku.pl
Biuro Projektu: ul. Szlak 8a, 31-161 Kraków
tel. 609 360 900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

niedziela, 09 kwiecień 2017 14:10

Niedziela palmowa na Targach Wielkanocnych

Pogoda sprzyjała wszystkim i kupcom i turystom odwiedzającym Targi Wielkanocne. Krakowski Rynek Główny śmiało mógł konkurować z Lipnicą Murowaną, gdzie rokrocznie odbywają się konkursy palm wielkanocnych. Tam wygrywa najwyższa palma. W Krakowie najpierw uczestnicy w barwnym korowodzie przechodzą spod Barbakanu pod kościół św. Wojciecha. Zgromadziło się tu około 400 osób, a archiprezbiter Bazyliki Mariackiej ks. inf. Dariusz Raś i były rektor kościoła św. Wojciecha ks. Antoni Okrzesik poświęcili palmy.

sobota, 08 kwiecień 2017 14:06

Targi Wielkanocne 2017 otwarte

Wystawcy z całej Polski, a także goście z Litwy, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Węgier prezentują  swoje produkty podczas Targów Wielkanocnych, które potrwają  do  17  kwietnia.  Organizatorami Targów  są:  Miasto  Kraków, Krakowska Kongregacja Kupiecka oraz firma Artim. W sobotę, w południe oficjalnego otwarcia Targów dokonał prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski. W uroczystości uczestniczył prezes KKK Wiesław Jopek.

piątek, 07 kwiecień 2017 20:33

Widowisko plenerowe „Vivat Kościuszko!”

W piątek 7  kwietnia  na Rynku Głównym w Krakowie odbyło się widowisko plenerowe „Vivat  Kościuszko!”, inspirowane monumentalnym obrazem Jana Styki „Polonia, Konstytucja 3 maja 1791”. Wydarzenie związane jest z zainaugurowanym w Krakowie pod koniec marca Rokiem Tadeusza Kościuszki. Jedna ze scen - przysięga Tadeusza Kościuszki została odegrana na estradzie Targów Wielkanocnych organizowanych przez Krakowską Kongregację Kupiecką.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum