Prezesi Spółek Kupieckich Nowego Kleparza i Starego Kleparza zapraszają kupców i klientów placów w sobotę 15 kwietnia na święcenie pokarmów wielkanocnych. Na Nowym Kleparzu poświęcenie odbędzie się o godz. 10.30, natomiast na Starym Kleparzu o godz. 11. Poświęcenia koszyczków dokona metropolita krakowski ks. arcybiskup Marek Jedraszewski.

czwartek, 13 kwiecień 2017 14:58

Wielkanocne życzenia

W Wielki Czwartek obradowało prezydium Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Wszyscy członkowie prezydium i prezes KKK Wiesław Jopek składają członkom organizacji oraz wszystkim przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia - Wesołego Alleluja! Jednocześnie składają podziękowania za życzenia nadesłane na adres Kongregacji. Na załączonej fotografii członkowie prezydium, pracownicy biura prz wielkanocnej palmie konkursowej z Targów Wielkanocnych 2017.

Prezes Wiesław Jopek ze swoim zastępcą Jerzym Kotalą i sekretarzem Rady KKK Romanem Gawrysiakiem reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką na spotkaniu wielkanocnym w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości. W spotkaniu uczestniczyli m.in. posłowie na Sejm RP Józef Lassota i Ireneusz Raś, wojewoda małopolski Józef Pilch i zastępcy prezydenta Krakowa Elżbieta Koterba i Tadeusz Trzmiel. Gospodarzem spotkania był Janusz Kowalski, prezes MIRiP.

 

W Rynku Głównym odbyło się spotkanie podczas którego omówiono wyniki  raportu " Targi Bożonarodzeniowe 2016-2017 w badaniach opinii i preferencji turystów i mieszkańców Krakowa" sporządzonego przez Instytut Turystyki w Krakowie według koncepcji i metodologii dr Tadeusza Burzyńskiego.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum