czwartek, 27 kwiecień 2017 21:43

Debata o krakowskim handlu

Prezes Wiesław Jopek, jego zastępca Leszek Lejkowski, Adam Udziela i Dariusz Michalak reprezentowali Krakowska Kongregację Kupiecka na debacie o krakowskim handlu, która odbyła się w klubie „Pod Jaszczurami”. Gospodarzem była posłanka na Sejm RP, reprezentująca Kukiz 15 Agnieszka Ścigaj.
W debacie uczestniczyli ponadto m.in. przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider,  radny miejski Kazimierz Chrzanowski, przewodniczący Rady Dzielnicy I Tomasz Daros, dyrektor magistrackiego Wydziału Spraw Administracyjnych Tomasz Popiołek i dyrektor Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie Adam Chrapisiński.

czwartek, 27 kwiecień 2017 13:54

Szkolenie o ochronie danych osobowych

Szanowni Państwo, w związku z obowiązkiem prawidłowego przechowywania i dysponowania danymi osobowymi, jak również z wprowadzonymi sankcjami fiskalnymi (do kwoty 50 tys. zł), informuję że Kongregacja organizuje szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych. Szkolenie jw. uwzględnia wymogi aktualnej Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Program szkolenia opracowany w oparciu o przepisy Ustawy o systemie oświaty. - Szkolenie zostanie przeprowadzone zgodnie z metodą i techniką prowadzenia zajęć w oparciu o przygotowane materiały, w szczególności opracowaną prezentację multimedialną; - uczestnikom zostaną przekazane materiały szkoleniowe; - po zakończeniu zostanie przeprowadzony test sprawdzający wiedzę uczestników; - każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma imienny certyfikat oraz zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu wymagane przez właściwe organy kontroli. Koszt - 123,00 zł brutto od osoby przy udziale 45 osób, termin - 22 czerwca 2017 r., miejsce - sala konferencyjna KKK - ul. Garbarska 14 - II p. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to 31 maja br. tel. 12-421-24-42, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Z poważaniem Wiesław Jopek Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

wtorek, 25 kwiecień 2017 08:40

Zaproszenie na debatę o krakowskim handlu

Prezes Wiesław Jopek zachęca wszystkich członków i sympatyków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej do udziału w debacie o krakowskim handlu. Odbędzie się ona w czwartek o godz. 18 w klubie "Pod Jaszczurami".

Pobierz PDF

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 21:20

Posiedzenie Sądu Kupieckiego

W poniedziałek 24 kwietnia odbyło się posiedzenie Koleżeńskiego Sądu Kupieckiego Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Ma to związek z przygotowaniami do Walnego Zebrania Sprawozdawczego. Przewodniczący Edward Kasztelaniec przygotowuje sprawozdanie z działalności. Przedstawi go na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym 15 maja br.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum