Prezes Wiesław Jopek, jego zastępcy Jerzy Kotala, Jacek Fortuna i sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak uczestniczyli w sobotę 13 maja na Pasterniku w dorocznym strzelaniu królewskim krakowskiego Bractwa Kurkowego. Królem elektem został Piotr Michał Mikosz, menedżer, obywatel Polski i Francji. Król-elekt jest związany zawodowo z Instytutem Zootechniki. Nowemu królowi towarzyszyć będą marszałkowie - Dobiesław Gała, artysta-rzeźbiarz i grafik z krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz Zbigniew Szota, menedżer branży terapeutycznej, specjalista akupunktury i terapii manualnej. Intronizacja nowego króla odbędzie się już 3 czerwca w Rynku Głównym. Wcześniej odbyły się strzelania wipowskie. Superpuchar zdobył Oleg Mendiuk, konsul generalny Ukrainy, pokonał gen. pil. Sławomira Żakowskiego. W tej konkurencji startował również Wiesłąw Jopek, prezes KKK. Niestety tym razem bez sukcesu.

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbył się 11 maja 2017 r. w Katowicach wręczono dyplomy potwierdzające uzyskanie Nominacji w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Nominacje otrzymała m.in. krakowska firma Artim. Dyplom odbierał przewodniczący Rady Nadzorczej Roman Gawrysiak. W uroczystości uczestniczył też prezes KKK Wiesław Jopek.

czwartek, 11 maj 2017 11:58

Targi pracy „Majówka z pracą”

Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy „Majówka z pracą”, które odbędą się 23 maja 2017 r. (wtorek) w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.
Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy do zapoznania się aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

poniedziałek, 08 maj 2017 12:31

Zaproszenie na Majówkę 2017

Jak co roku Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zaprasza na Majówkę, organizowaną wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Izba Przemysłowo-Handlową i Stowarzyszeniem “Krak-Business” w dniu 20.05.2017 r. od godz. 17.00 na terenie Dworku Białoprądnickiego.
W programie imprezy: tańce przy muzyce (DJ), zabawa karaoke, potrawy z grilla, kawa, herbata i piwo.
Bilety w cenie 55 zł od osoby do nabycia w siedzibie Izby, pok.11, I p. (Beata Ostrowska).
Będzie możliwość nabycia biletów przy wejściu na imprezę, ale tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i zarezerwowaniu u p. B. Ostrowskiej telefonicznie (12 421-52-51) lub meilowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum