W kościele św. Barbary w Krakowie w Dzień Zaduszny, 2 listopada 2018 roku o godz. 8. 30 odprawiona został msza święta w intencji wszystkich zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. W tym roku mija 111 lat od chwili, kiedy w kościele św. Barbary przy placu Mariackim w Krakowie odbyło się pierwsze nabożeństwo żałobne za zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

Tradycyjnie też prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek zaprosił uczestników nabożeństwa na kawę i ciasto do kawiarni Vinage w Rynku Głównym.

czwartek, 25 październik 2018 11:37

Konkurs "Mój pierwszy biznes"

W magistracie krakowskim rozstrzygnięto drugą edycję organizowanego przez Miasto Kraków konkursu"Mój pierwszy biznes". W finale wystąpiło 6 uczestników, którzy prezentowali przed kapitułą konkursową pomysł na działalność biznesową. W jury konkursu był reprezentant Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Jacek Fortuna, zastępca prezesa.

Na adres naszej Kongregacji napłynęło zaproszenie od Marka Pateckiegodo udziału w pięknej imprezie kulturalnej:

środa, 24 październik 2018 13:21

Msza święta kupiecka w Dniu Zadusznych

W kościele św. Barbary w Krakowie w Dzień Zadusznych, 2 listopada 2018 roku o godz. 8. 30 odprawiona zostanie msza święta w intencji wszystkich zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. W tym roku mija 111 lat od chwili, kiedy w kościele św. Barbary przy placu Mariackim w Krakowie odbyło się pierwsze nabożeństwo żałobne za zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum