Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej podczas swoich obrad w dniu 17 grudnia 2018 r. zatwierdziło minimalne warunki do umowy dotyczącej nieruchomości przy ul. Wielopole 11 w Krakowie.
Wykonanie uchwały powierza się Prezydium Kongregacji.
Termin składania ofert upływa w dniu 31 maja 2019 r.

Pobierz PDF

Do 31 stycznia przedsiębiorcy mają czas, aby złożyć do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych informację ZUS IWA, która posłuży do wyliczenia wysokości składki na ubezpieczenie wypadkowe.

Rozpoczęcie około  godz. 15,30 przy "Gawrze" Szczawa nr 345 - dojazd we własnym zakresie. Rezerwacja miejsc do dnia 31 stycznia czwartek. Cena 60zł od osoby - w cenę wkalkulowano: przejazd saniami z pochodniami, ognisko i pieczenie kiełbasek, po powrocie ciepły posiłek barowy, kawa, herbata. Alkohol we własnym zakresie. Po kuligu mamy do dyspozycji salę na tańce.

W niedzielę 27 stycznia w Krakowie odbyło się Święto Cechu Rzemiosł Skórzanych i Innych Zawodów, którym kieruje cechmistrz Jan Baltaza. Uroczystość rozpoczęła się w kościele świętych Piotra i Pawła od maszy świętej. Uczestniczyli w niej przedstawiciele wielu krakowskich cechów ze sztandarami, był też król kurkowy Zbigniew Wolfram z marszałkami.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum