Uprzejmie informuję, że posiadamy wolne kioski handlowe o pow. 7 m2 przeznaczone na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY czas akcji około 3 tygodnie. Kioski ułożone są przed pierwszą halą KCHT w świątecznej scenerii widoczne dla przejeżdżających i przechodzących osób a więc w znakomitej lokalizacji.
Bardzo proszę o podanie nr telefonów zainteresowanym osobom w celu uzyskania szczegółowych informacji: 602 153 088 lub 12 307 11 20.
Z poważaniem Zbigniew Burdak.

Przy pięknej pogodzie i wielkim zainteresowaniu ludzi odbyła się prezentacja miasta i gminy Limanowa na krakowskim Rynku Głównym. Odział Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w Limanowej na czele z zastępcą prezesa Tadeuszem Witeckim skorzystał z zaproszenia organizatorów Targów Bożonarodzeniowych i przyjechał z atrakcyjnym programem. Głównymi bohaterami prezentacji byli członkowie zespołu ludowego "Przyszowianie".

Mszą świętą w kościele parafialnym rozpoczęli tegoroczne świętowanie kupcy proszowiccy. Ks. proboszcz Jan Zwierzchowski w kazaniu mówił o powinnościach każdego człowieka. Powiedział, że każdy powinien w życiu robić to, do czego został powołany i ciągle się w tym działaniu doskonalić.

Mszą świętą w kaplicy św. Eligiusza, patrona złotników w kościele ojców Franciszkanów rozpoczęli świętowanie krakowscy złotnicy. Warunki były trochę polowe, remontowane są bowiem klasztorne krużganki i dojście do kaplicy jest utrudnione. W samej kaplicy złożone są wielkie obrazy, które na czas remontu zdjęte są ze ścian. W święcie złotników uczestniczyli m.in. prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Janusz Kowalski, dyrektor Izby Anna Adamczyk, cechmistrze krakowskich cechów. Był też Jerzy Kurczok, cechmistrz złotników, jubilerów i grawerów z Katowic.

Krakowska Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek z zastępcami Janem Wiesławem Nalepą i Jackiem Fortuną.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum