Informacja prasowa. Przedsiębiorco otrzymasz list z ZUS – w nim rozliczenie konta

W Wielką Sobotę, na Targach Wielkanocnych, o godz. 10 odbędzie się pokaz wielkanocnych stołów regionalnych. Na miejscu można będzie kupić m.in. tradycyjny żurek, zupę chrzanową, wielkanocne jaja serwowane na różne sposoby, smakowite wędliny domowej produkcji. Nie zabraknie również ciast wielkanocnych, takich jak mazurki czy piaskowe baby, na straganach znajdzie się wszystko, co niezbędne do przygotowania wielkanocnych wypieków i potraw. Uczestnicy prezentacji otrzymają pamiątkowe dyplomy. Stoiska oceniane będą pod względem wrażeń wizualnych oraz pomysłu na ciekawe powitanie gości, np. przyśpiewkami. Firma Artim oraz Krakowska Kongregacja Kupiecka organizują wydarzenie wspólnie z Małopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Karniowicach. Wszyscy biorący udział w imprezie krakowianie, ale też i turyści, będą zaproszeni do tradycyjnego stołu wielkanocnego, przy którym o godz. 12 poświęcone zostaną przyniesione koszyczki wielkanocne. Jednym ze sponsorów stołu wielkanocnego jest „Restauracja Sukiennice”.

poniedziałek, 26 marzec 2018 12:45

Godziny pracy ZUS w okresie świątecznym

Informacja prasowa

ZUS pracuje w ograniczonym zakresie

30 marca 2018 r. (piątek) jest dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dniem wolnym od pracy. W tym dniu krakowski oddział ZUS oraz podległe placówki będą czynne w ograniczonym zakresie.

W godz. od 8:00 do 15:00 będziemy jedynie przyjmować dokumenty.

Centrum Obsługi Telefonicznej będzie dostępne dla klientów ZUS w godzinach od 7:00 do 15:00.

Dokumenty ubezpieczeniowe mogą Państwo również składać za pośrednictwem Urzędomatu czynnego całą dobę.

Zmiany organizacji pracy 30 marca br. wynikają z obioru dnia wolnego za 6 stycznia br.

p.o. regionalnego rzecznika ZUS w Małopolsce

Bożena Bielawska

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w spotkaniu Pani Poseł Agnieszki Ścigaj z mieszkańcami dzielnicy I-ej Stare Miasto z cyklu "Porozmawiajmy o waszej dzielnicy".          26 marca o godzinie 17.00  na ulicy Floriańskiej 53 będzie okazja do dyskusji i rozmowy na temat problemów lokalnej społeczności pierwszej dzielnicy.
Z poważaniem - Piotr Kubiczek

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum