poniedziałek, 02 styczeń 2017 19:17

DZIEŃ PATRONA

Dnia 13 grudnia odbył się w naszej szkole Dzień Patrona. Gościem specjalnym tej uroczystości był prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej pan Wiesław Jopek. Centralnym punktem obchodów tego dnia był turniej wiedzy pt. „Krakowska Kongregacja Kupiecka w historii miasta i szkoły”. Trzyosobowe reprezentacje klas IV-VI rywalizowały ze sobą w trzech etapach tego konkursu: Daty i wydarzenia; Historia kupiectwa; Co wiesz o Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej; Sztandar szkoły. Turniej miał uroczysty charakter i odbył się na sali gimnastycznej gdzie na widowni swoich reprezentantów dopingowali koledzy i koleżanki z klas, a życzenia powodzenia przekazał pan dyrektor Artur Pasek. Rywalizacja drużynowa była bardzo wyrównana, zwycięzców turnieju wyłoniła dogrywka. Ostatecznie pierwsze miejsce i główną nagrodę w konkursie wiedzy o patronie zajęła kl. VI A (drużyna w składzie: Monika Bugajska, Krzysztof Rogoda, Magda Skiba). Doceniając zaangażowanie wszystkich startujących drużyn, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe upominki.

sobota, 31 grudzień 2016 12:13

Życzenia Noworoczne

zyczenia
Jopek Wiesław KKK


Koniec starego roku to czas podsumowań,

jednak Ty nie skupiaj się na tym co minęło,

a ciesz się tym, co może Ci przynieść Nowy Rok.

Wejdź w niego radośnie, pełen nadziei i dobrych myśli.

Niech w tym szczególnym dniu otaczają Cię najbliżsi,

niech staną się niewyczerpanym źródłem siły

na każdy dzień Nowego 2017 Roku.

życzy
Prezes oraz Rada Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

   
czwartek, 22 grudzień 2016 10:34

Prezydium KKK

Trwa posiedzenie prezydium KKK. Rozstrzygają się m.in. kwestie dalszej dzierżawy lokali przy ul. Wielopole. Z życzeniami świątecznymi przyszedł również generał broni Edward Gruszka.

środa, 21 grudzień 2016 13:22

KRAKÓW SOLIDARNY Z BERLINEM (galeria)

Kraków  jest  solidarny z rodzinami ofiar i poszkodowanych – TAURON  Arena Kraków i kładka im. o. Bernatka rozbłysną w barwach flagi niemieckiej.

Flaga z kirem została także wywieszona przed wejściem do Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wyśle list z kondolencjami do ambasadora i konsula Niemiec w Polsce.

Z Berlinem solidaryzują się również kupcy z Targów Bożonarodzeniowych w Krakowie a także członkowie i kierownictwo Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum