piątek, 02 luty 2018 10:16

Podziękowania ze szkoły

Na adres Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej wpłynęły podziękowania z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie dla prezesa Wiesława Jopka oraz Anny Łuszczek, pełnomocnik Prezydium Kongregacji ds. kontaktów i współpracy ze szkołami zawodowymi.

Zobacz PDF

Zastępca prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Jacek Fortuna pojechał do Przemysla by spotkać się z kierownictwem Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej. W czasie spotkania specjalny dyplom z podziekowaniami za dotychczasowa prace na rzecz kupiectwa przemyskiego wreczył Błażejowi Wilkowi.
Gratulujemy!

czwartek, 01 luty 2018 10:46

Gotuj po hiszpańsku

Rozpoczęła się rekrutacja do I edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie Kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 stycznia 2018. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na terenie Małopolski. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

W kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie mszą świętą w kościele św. Piotra i Pawła rozpoczęły się uroczystości z okazji święta Cechu Rzemiosł Skórzanych. Odprawił ją proboszcz ks. prof. Jan Machniak. W kazaniu mówił m.in. o patronach rzemieślników parających się pracą w branży skórzanej: Kryspinie i Kryspinianie.
Po nabożeństwie wszyscy udali się do sali Na Kotłowem. Tu odbyły się oficjalne uroczystości. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek. Starszym cechu jest Jan Baltaza.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum