poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:10

Informacja o Targach Wielkanocnych

W dniach 11 - 22 kwietnia 2019 roku na Rynku Głównym w Krakowie odbywać się będą tradycyjne Targi Wielkanocne, na które zapraszają: Krakowska Kongregacja Kupiecka oraz firma „ARTIM” Sp. z o.o. Logo Targów Wielkanocnych zaprojektował niestety już nie żyjący artysta plastyk Jerzy Napieracz, a dekoracje zaprojektowała artysta plastyk Marzena Koperska.

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:06

Komunikat ZBK

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejna aukcja na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzona  w dniu 26 kwietnia 2019 r.
Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej pod adresem: www.zbk-krakow.pl
W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień/informacji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, z siedzibą ul. Czerwieńskiego 16, nr tel. ( 12) 616-61-54.

sobota, 30 marzec 2019 17:57

X Krakowska Wiosna Optyczna

W hotelu Best Western Premier odbyła się X Krakowska Wiosna Optyczna. Uczestniczyło w niej 120 firm optycznych z Polski, Czech, Włoch, Rosji, Francji i Niemiec. Organizatorem jest Małopolski Cech Optyków. Krakowską Kongregację Kupiecka reprezentował podczas imprezy prezes Wiesław Jopek.

„Jestem artystą – od pasji do profesji” – to temat XVIII Małopolskiego Konkursu Kucharsko – Cukierniczego organizowanego Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie. Impreza ma za sobą długą tradycję, a jej tegoroczny temat szczególnie pobudza wyobraźnię. Tematyka tegorocznego konkursu jest kontynuacją projektu „Jestem artystą!” realizowanego w ZSS nr 14, którego konkluzją jest stwierdzenie, że w sztuce nie ma barier.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum