W poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się XXVIII uroczysta Gala "Teraz Polska", podczas której nagrodzone zostały najlepsze polskie firmy, usługi, innowacje i samorządy. Po raz dziewiąty przyznane zostały również tytuły "Wybitny Polak". W tym roku tytuły „Wybitnego Polaka” otrzymali Kamil Stoch, ks. prof. Michał Heller i Jerzy Skolimowski. Kraków podczas gali reprezentował Wiesław Jopek prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej i Roman Gawrysiak, sekretarz Rady KKK. Wiesław Jopek od 2009 roku znalazł się w Zarządzie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", obecnie jest członkiem Kapituły Polskiego Godła Promocyjnego, jest też sekretarzem Rady Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

poniedziałek, 02 lipiec 2018 09:00

Komunikat ZBK czerwiec 2018

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejny przetarg na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzony w dniu 19 lipca 2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej tut. jednostki pod adresem: http://www.zbk.krakow.pl/aukcje_na_lokale_uzytkowe.html.

 

poniedziałek, 02 lipiec 2018 08:55

Zakonczenie roku nauki w naszej szkole

Otrzymaliśmy wiadomość z naszej szkoły. Oto jej treść!
Dziękujemy za Państwa obecność na naszej uroczystości zakończenia roku szkolnego i prosimy o zamieszczenie fotorelacji z tego wydarzenia na stronie internetowej Kongregacji.
Z poważaniem
Artur Pasek
 http://www.sp117.szkolnastrona.pl/a,1302,zakonczenie-roku-szkolnego
 
wtorek, 26 czerwiec 2018 08:09

Kondolencje

Szanownemu Panu

Ryszardowi Kulmie

Prezesowi Oddziału Terenowego KKK w Limanowej
wyrazy najgłębszego współczucia
z powodu śmierci MATKI

składa

Prezes, Rada i Członkowie
Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum