niedziela, 19 marzec 2017 15:21

Uroczystości w Cechu Budowlanych

Prezes Wiesław Jopek ze swoim zastępcą Jackiem Fortuną i i sekretarzem Rady reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką podczas święta Cechu Rzemiosł Budowlanych 19 marca w dniu św.  Józefa – patrona miasta Krakowa.O godzinie 11 w kościele Bożego Ciała odprawiona została msza świeta, a potem w sali konferencyjnej Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych kierowanego przez prezesa Janusza Chwajoła wręczone zostały Medale Św. Józefa. Medale przyznawane są przez Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych oraz Małopolską Izbę Budowlanych. W tym roku Medale otrzymali: Elżbieta Koterba, zastępca prezydenta miasta Krakowa w uznaniu zasług na rzecz rozwoju „nowego Krakowa” oraz za wkład w tworzenie prawa przyjaznego przedsiębiorcom oraz Janusz Skalski – mistrz kamieniarstwa – za wkład w budowę samorządów gospodarczych rzemiosła oraz w uznaniu kunsztu w zawodzie.

W uroczystości uczestniczyli m.in. prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusła Kośmider, wicemarszałek województwa małopolskiego Grzegorz Lipiec i posłowie na Sejm Władysław Kosiniak Kamysz i Józef Lassota.

wtorek, 14 marzec 2017 22:21

Imieniny Bożen i Zbigniewa

W Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej świętowano imieniny Bożeny Michalec, kierowniczki biura i Bożeny Koral z Sekcji Gastronomiczno-Turystycznej oraz Zbigniewa Kurleto. Wsyzstkiego najlepszego Solenizantom!

wtorek, 14 marzec 2017 10:21

Podziękowania od orkiestry

Na rece prezesa Wiesława Jopka wpłynęły podziękowania dla Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej za wieloletnie wspieranie Góralskiej Orkiestry Dętej ze Skomielnej Czarnej i Bogdanówki.

 

poniedziałek, 13 marzec 2017 12:58

Misja gospodarcza w Kijowie

Gmina Miejska Kraków zaprasza małopolskich przedsiębiorców z sektora MSP na misję gospodarczą do Kijowa organizowaną w dniach: 6 – 8 kwietnia 2017 roku w ramach projektu Growing Internationally – Krakow`s Economy on the Rise ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata: 2014-2020 oś priorytetowa: Przedsiębiorcza Małopolska, działanie: Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, poddziałanie: Promocja gospodarcza Małopolski.

Chcemy zaoferować małopolskim przedsiębiorcom możliwość zapoznania się z uwarunkowaniami gospodarczymi na Ukrainie oraz nawiązania kontaktów biznesowych z tamtejszymi przedsiębiorcami reprezentującymi interesujące Państwa branże. Dlatego Gmina Miejska Kraków organizuje misję gospodarczej dla firm małopolskich w Kijowie w dniach 6-8 kwietnia 2017. Program wyjazdu obejmuje wizytę na Targach Education Abroad oraz spotkanie biznesowe z przedsiębiorcami z Kijowa zainteresowanymi współpracą z małopolskim biznesem.

Koszty: podróży, ubezpieczenia, noclegów oraz wyżywienia i transportu na miejscu pokrywa organizator.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy 15 przedsiębiorców.

Termin składania zgłoszeń upływa: 21 marca o godzinie 15.30. Zgłoszenia prosimy składać na załączonym formularzu, drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Spośród zgłoszonych wyboru dokona powołana komisja Zarządzeniem Prezydenta Miasta.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum