niedziela, 14 kwiecień 2019 20:45

Niedziela Palmowa w Krakowie

33 zespoły z Małopolski i Śląska uczestniczyły w korowodzie palmowym organizowanym przez Teatr Regionalny i firmę Artim. Zespoły zawsze wychodzą spod Barbakanu i przechodzą pod kościół św. Wojciecha. W tym roku palmy święcił ks. inf. Dariusz Raś, archiprezbiter Bazyliki Mariackiej w asyście rektora kościoła św. Wojciecha Andrzeja Fydy i rektora seniora Antoniego Okrzesika. Gospodarzem wydarzenia był prezes Artimu Dariusz Michalak.

Jacek Majchrowski, prezydenta Krakowa i Tomislav Vidosevič, ambasador Chorwacji w Polsce otworzyli oficjalnie Targi Wielkanocne na Rynku Głównym w Krakowie. Gości było wielu, możecie ich zobaczyć na zdjęciach. Przemówienia wygłosili prezydent Jacek Majchrowski, ambasador Chorwacji Tomislav Vidosević i Darko Karen, żupan województwa Koprivničko Križevačkiego.

Prezes Wiesław Jopek oraz sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak reprezentowali Krakowską Kongregację Kupiecką na spotkaniu wielkanocnym w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. Janusz Kowalski, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie otwierając przedświąteczne spotkanie rzemieślników i ich gości w zabytkowej sali Cechu Rzemiosł Spożywczych "Na Kotłowem" w swoim przemówieniu powitalnym nawiązał świąt Wielkiej Nocy. - To święta szczególne - powiedział Janusz Kowalski, święta nadziei. Bo jest i ukrzyżowanie i śmierć i zmartwychwstanie. To daje nadzieje, że wszystko się odradza i choć trudno sobie to wyobrazić dziś, to jednak pozostaje nadzieja, że rzemiosło polskie też się odrodzi.

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 10:35

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze KKK

W dniu 6 maja 2019 r. o godz. 16 w sali konferencyjnej wnaszej siedzibie przy ul. Garbardkiej 14 rozpocznie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum