Od 25 stycznia 2019 r. przestaje obowiązywać stara wersja programu Płatnik (10.01.001), tym samym zostaje ona przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych zablokowana do użytku.

Od 26 stycznia 2019 obowiązywać będzie tylko Płatnik w wersji 10.02.002, którego przedsiębiorcy muszą samodzielnie pobrać. Konieczność samodzielnego pobrania nowej wersji oprogramowania wynika ze znacznej ilości wprowadzonych zmian, w tym szerszego zakresu przekazywanych do ZUS danych w związku z wejściem w życie przepisów o skróceniu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej.

Samodzielne pobieranie nowego oprogramowania rozłoży w czasie ruch klientów na serwerach ZUS, co ułatwi sprawne pobieranie oprogramowania.

Po pobraniu nowej wersji programu Płatnik kolejne zmiany nastąpią w ramach autoaktualizacji.

Więcej informacji o nowym Płatniku na stronie www.zus.pl.

czwartek, 24 styczeń 2019 12:37

Zaproszenie na bal charytatywny w Skawinie

Podkrakowska Izba Gospodarcza w Skawinie organizuje 9 lutego 2019 r. w OKR "Gubałówka" XIII Charytatywny Bal Karnawałowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, członek grupy PFR (Polski Fundusz Rozwoju) przesyła dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na Państwa terenie zaproszenie do udziału w pierwszym w Polsce programie szkoleniowo-doradczym w obszarze innowacyjności pn. „Akademia Menadżera Innowacji” (AMI).
W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie informacji nt. Akademii Menadżera Innowacji przedsiębiorstwom prowadzącym działalność gospodarczą na Państwa terenie.
Poniżej zaproszenie dla przedsiębiorców oraz podstawowe informacje nt. programu AMI.

W załączeniu przesyłamy krótką informację na ten temat.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum