W siedzibie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej 1 marca 2018 r. zebrali się członkowie Rady tego szacownego gremium. Zebranie prowadził prezes Wiesław Jopek. Na początku zastępca prezesa Jan Wiesław Nalepa przypomniał, że ubiegłym tygodniu minęła 608. rocznica powołania do życia Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski i przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider zapraszają na uroczystości z okazji święta patrona miasta świetego Józefa. Msza święta w intencji miasta i jego mieszkańców odbędzie się 19 marca 2018 o godz. 18.30 w Bazylice Mariackiej.

Pobierz PDF

Na ręce prezesa Wiesława Jopka wpłynęły podziękowania od redaktora naczelnego Gazety Krakowskiej Wojciecha Harpuli za współudział w organizacji XII Mistrzostw Krakowa w jedzeniu pączków na czas.

Pobierz PDF

Prezydent Krakowa, prof. Jacek Majchrowski przesłał na ręce Wiesława Jopeka gratulacje w związku z odznaczeniem prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesława Jopka Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum